Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

90 Minute Fever – Football (Soccer) Manager MMO

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


90 Dakika Ateş-futbol yönetimi MMO tabanlı erişilebilir henüz derin bir beceridir. Kendi kulüp, işaret oyuncular & kadro oluşturmak ve özelleştirmek, kalıcı bir çevrimiçi dünyada son derece aktif yöneticileri bir topluluk rekabet ve kendi mirası kurmak!

Gerçek MMO
Bir Tek, Sürekli online dünyadaki tüm kullanıcılar ile canlı ve gelişen bir online topluluk. Ekonomi odaklı kullanıcıları arasında sık ve anlamlı bir etkileşimi ve güçlü bir kullanıcı.

Canlı Gerçek İnsanlara Karşı Maçlar
Oyun interaktif canlı maç simülatörü kullanarak eşleşir. Oyun sırasında oyuncu ve taktik değişiklikler yapmak ve bu maçı nasıl etkilediğini izlemek. 90MF kafa kafaya üstün taktik nous olan diğer kullanıcılara karşı fikir bir savaş koyacağız!

Kendi Futbol Kulübünü Oluştur
Ekibinizin görünümünü özelleştirin ve öne çıkarın. Takım için logo ve şerit tasarımı. Oyuncular ilk takım üzerine rekabet edebilen ve en iyi taktik oluşturmak oluşturun.

Deneyimli Kullanıcılar ile rekabet
Diğer online futbol yönetimi oyunları sadece deneyimli kullanıcılar ile rekabet için umut olabilir. 90MF bu yüzden yeni bir kullanıcı, beceri ve iyi karar verme, daha deneyimli yöneticileri ile takip edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Milli Takımlar
De club side yönetiminin günlük iş olarak, 90 Dakika Ateş de Dünya Kupası zafer için ulusal bir yan alma fırsatı sunuyor.

Beceri Tabanlı Oyun
Adil ve rekabetçi bir oyun deneyimi keyfini çıkarın. Hayır sahibi, moral yükseltir, hiçbir koşul veya yaralanma kurtarma artırır, hiçbir şekilde artırır artırır. Pro Üyelik edinme yoluyla hile kodu olmayan ek çekirdek oyun ama sırayla en üst düzeyde rekabet edebilmek için ihtiyacınız olan her şey ücretsiz!

Dev ekibinden mesaj

“90MF uygun bir MMO olduğunu, gerçek bir online topluluk. Başarıya ulaşmak için uzun vadeli planlama gerektiren rekabetçi beceri tabanlı bir oyundur. 90 Dakika Ateş tüm deneyim zevk ve tamamen sizin için oluşturulmuş, oldukça sıradan günlük hayatta hiç bitmeyen bir piramit kadar eziyet kendinizi tabi daha oldu futbol yönetimi dünyaya kendine çeker. Gerçekten futbol ve futbol yönetimi oyunları seven insanlar tarafından geliştirilen ve insanların birbirlerine karşı adil bir oyun alanı üzerinde zekalarını çukur bir oyun yaratmak istiyordu.”

ÖNEMLİ NOT: Bu bir Erken Erişim başlık bu hala geliştirme. Özellikleri şu anda hala geliştirilen ve oyun henüz uygulanmadı olmayı unutmayın lütfen. Böylece tam oyun mevcut durumun farkında olan ve futbol yönetimi oyunu zevk edebilmek için kritik olduğunu düşündüğünüz herhangi bir özellik eksik değil emin olun bu mağaza sayfasında Erken Erişim Oyun bilgilerini okuyun Bu ürünü satın almak için karar vermeden önce şiddetle öneririz.

90 Minute Fever – Football (Soccer) Manager MMO Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7(SP1+)/10
  • İşlemci: 2.5 GHz Pentium 4 / AMD Athlon 64
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7(SP1+)/10
  • İşlemci: 2.3 GHz Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1920 x 1080 Resolution
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

90 Minute Fever – Football (Soccer) Manager MMO YAPILAN YORUMLAR