Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

A.S.H.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


(Kurtarıcı Avcı hakkında) A. S. H. ortaçağ fantezi dünyasında rol yapma oyunu unsurları ile acımasız bir slasher oyunu epik.


Oyun için, savaş mekaniği, çeşitli kombinasyonlar ve özel teknikler ile “eski okul” un en iyi geleneklerinde geliştirildi. Savaşlar sizi güç için test edecek ve gerçek bir savaşçı yapacak.

Amacım gerçekten canlı ve doygun bir dünya yaratmak. Seviyeden seviyeye kadar, heyecan verici bir fantazi kitabının sayfalarını, beklenmedik bir şekilde sona erdirmek gibi ilginç bir hikaye açacaksınız.

Kurtarıcı Avcı hakkında şu anda PC için geliştirilmektedir. Ama gelecekte oyun konsolları ve mobil platformlarda yayınlanacak.

2. Özellikler

2.1. RPG elemanları ile Slasher / Platform
2.2. Ortaçağ Fantezi Dünyası
2.3. Biri kendine özgü davranışları ve karakterleri olan benzersiz düşmanlar onu
2.4. Savaş tarzını etkileyen geniş bir oruçlu seçimi
2.5. Detaylı animasyon
2.6. Çalışılan seviyelerin kümesi
2.7. Entrika ve küresel olaylar ile ilginç bir arsa
2.8. Orijinal ve heyecan verici savaş sistemi
2.9. Sezgisel arayüzü
2.10. Hoş, atmosferik grafikler
2.11. Harika müzik

3.1. Savaş sistemi

Oyun rahat, düşünceli ve zengin bir savaş sistemine sahiptir. Bu dövüş ve slasher karışımıdır. yansıtan ve üç yönde yumruk atarak yakındı açılan saldıran, zıplayan ve artık açılabilir saldırıların haddeleme, yeteneklerinizi kullanmaya hazır olun.

3.2. Kahramanın gelişimi

Kahraman deneyim kazanıyor, düşmanları öldürüyor. yeni bir seviyeye ulaşan kahraman noktaları pompalama ve onları hayatı, dayanıklılığı ve gücü arttırır kullanarak alır. Seviyede bir artış ile, daha güçlü serileri ve gelişmiş silahları kullanabilirsiniz.

3.3. Birlik

zırh, oruçlu ve rünleri: kahraman göğsüne düşman ve iksirler ve ekipmanın oluklarına öğeleri bulmak zorunda kalacak.

Oyunda iki sınıfa ayrılan 40 dan fazla oruçlu çeşidi – sunmak üzere ve ezme. superataki uzmanlaşmış olacak efsanevi silahlarla iskeletlerin, taş zagato, zırhlı örümcekler, mekanik varlıklar … karşı etkili zombi cüceler, vampirler, Minatour … çekiçler ve topuzlar: Kılıçlar ve baltalar etten düşman daha fazla hasar neden olur.

Chroft, silahların savaş parametrelerini iyileştirmek için runleri kullanır. rün enerji ile şarj edildiğinde, oruçlu örneğin düşman sayısını kesmek veya bunları dondurabilirsiniz, süper güçler kazanır.

https://www.youtube.com/watch?v=4UNrqWY2VgQ

3.4. Kooperatif

Yetenekli savaşçı kim olduğunu bulmak için birbirlerine karşı derece kavgaları planlanmaktadır en güçlü ve Oyun.
İki için de çok ilginç görevler olacak. Birbirinizi kapatarak, çeşitli zindanlar, kaleler, terkedilmiş köylerden geçeceksiniz; Cehenneme gidip birkaç patronu doğrayabilecek.

Farklı dünyalarda yaşayan kötü ve tehlikeli yaratıklara karşı savaşan avcı-kurtarıcı olan Khroft. Gezintilerinde, gizli kayıt arasındaki geçişte dolanan kaos yaratıklarının bir izini keşfetti – Gölge Yolu, ve savaştaki düşmanlarla yüz yüze bir tuzağa düştü.

https://www.youtube.com/watch?v=928zuJfkFfw&t=3s

Portalın ışığı uzaklaşıp, hayatta kalmak için tek şanstı. Dikilitaş onu Anvilor gezegenine attı, ancak iniş hafızanın kahramanını mahrum etti.

Uyandıkça, Khroft aklına yardım için yüzlerce ruhun itirafını duydu. Onu yanmış bir köye çağırdılar. Bu yerlerde tanıdık bir şey hissedildi ve havada üç karanlık güç ızı vardı.

Yerleşmenin sakinleri, bu dünyanın Ruhları da Kaybettiği Koğuşunu – Yazılmamışların Gözyaşlarını – saklıyordu. Khroft, bu Kristal’den memnuniyetin geldiğini fark etti.

Sin’un gerçekte kim olduğunu, Obereg Ruhları da hangi güçleri ele geçirdiğini bulmalıyız. Şeytanlar? Kaos? Necromancer? Ve Anvilor dünyasını kurtarmak bizim için neden bu kadar önemli?

Dikkat kahramanın duygularını yansıtacak ve fantezi dünyasının atmosferini vurgulayacaktır. Savaşta müzik, adrenalini kan dolaşımına katacak ve aynı zamanda dünyadaki trajedileri taşıyacak ve arsadaki noktaları dönecektir.

Anvilor’un ayaz ve karla kaplı Kuzey Atıkları’ndan geçerken, farklı ölülerle karşılaşacaksınız ve zindanların derinliklerine gireceksiniz. Burada kötü lanetli cüceler, mucitler ve çok vahşi savaşçılar yaşamak. Ölümcül tuzakların arasından, yol, kendiliğinden ilan edilen nekromanatörlerin kraliçesi olan orman çalılıklarına yüzeye doğru çıkacaktır.

Ayrıca yolda, Khroft kahramanın onlarla hemfikir olması halinde ona bazı seviyelerde yardımcı olacak çeşitli müttefiklerle tanışacak.

Bu oyunda dünya sert ve kahramanın karşıtı, ama aynı zamanda hayatını yaşıyor. Anvilor sakinleri de birbirleriyle çelişiyor. Örneğin, nekromanistler şeytanlarla savaşır, yeraltı yaratıkları olan cüceler, devasa goller birbirleriyle savaşır.

7. Ben kimim

Benim adım Denis Listov, 28 yaşındayım. Kendi oyununu hayal eden sıradan bir adamım. Gelişim sürecinin ilerleyişini anlamak, başarılı igrodellerin makalelerini okumak ve projelerimi nasıl oluşturacağımı öğrenmek için bende programlama ve canlandırmanın temellerini öğrenmek zorundaydım.

2 yıllık proje geliştirme için kafamda yeni fikirler doğdu, oyunun yaratılmasında teknik destek için serbest çalışanlar arıyordum. Bu insanların emeğini ödemek için bir kredi alındı. Ücretsiz ve tamamen coşkuyla yardım edenlere çok teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=bNdOrnH6k3I

Oyunda çalışma sürecinde çok daha tecrübeli oldum, hırslarım ve sonuna kadar ulaşmak istediğim arzu sadece arttı. Bir çok hata yapıldı, ancak oyunun onu geçen gün daha da iyi olması nedeniyle. (Önceki versiyonun bir prototipi safra var) Proje 3 kez tamamen yeniden başlatıldı, zayıf ve güçlü taraflar test edildi ve şimdi hayallerimin oyununun neye benzemesi gerektiğini tam olarak biliyorum.

Birincil amaçlardan biri, temel fikrin ötesine geçmek ve bu eşsizliği tanıtmaktır, bu sayede geri dönme ve tekrar tekrar oyuna girme arzusu vardır.

8. Animasyonlar

Planlı bir savaş sistemi çok fazla animasyon gerektirir. Kısa sürede çok kaliteli animasyon yapmak için hareket yakalama yöntemini kullanırım. Eski arabamı mocap-stüdyo kiralamak zorunda kaldım.

Şu anda 200’den fazla hazır animasyon var, ancak bu sınırdan uzak projede. Oyun iyi ve çeşitli karakter hareketleri ile sizi memnun edecektir. Maksimum yaşayan karakter.

9. İlham

Benim için önemli bir keşif Robert E. Salvatore ve Nika Perumova da kitaplarıydı. Küresel ölçekte olaylar, tüm imparatorlukların yıkılışı, tanrıların devrilmesi, kahramanın güzelce tanımlanmış psikolojisi, kitapta beni şaşırtan farklı ilgi çekici bir komplo. Bu çalışmaların kafamdaki oyunları Skyrim ve Karanlığın Kılıcı ile birleşimi, sizlerle paylaşmak istediğim kendi hikayemde oluşmaya başladı. Anvilor dünyasında avcı-kurtarıcı Hroft’un yolu bu şekilde başladı.

A.S.H. Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Inter(R) Core™ i3-2400 cpu @ 3.10GHZ
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon™ HD 5970
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Inter(R) Core™ i5-2400 cpu @ 3.10GHZ
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7800 Series

A.S.H. YAPILAN YORUMLAR