Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

A-Tech Cybernetic VR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bir Teknoloji Sibernetik bir birinci şahıs nişancı inşa yere kadar VR. Bu özellikleri iki ayrı oyun modu: klasik bir sürü modu için çekim ve hayatta kalma becerilerini test ve bir hikaye modu gereken bir fütüristik biyomedikal şirket tarafından istila mutantlar. Sanki gerçekten orada olsaydı onlar gerçek çevresi ile yaşam hareketleri, etkileşim ile her şeyi kontrol, daha önce hiç olmadığı kadar sürükleyici olan oyun yeni bir tür, VR sayesinde deneyim. Her zaman olmak istediğin belalı adam ol.

Co-op oyun olur da mevcuttur son, tam serbest sürüm.

HİKAYE MODU – DALIŞ SÜRÜKLEYİCİ BİR SCİ-Fİ MACERA

Hayır anılarla uyanmasını mutantlar ordularını tarafından istila biyomedikal bir şirketi buluyorsunuz. Sen kimsin? Ne yapıyorsun? Ne bu mutantlar var? Fütüristik bir şirket karmaşık keşfetmek, işlemek ve gerçek hayattaki hareketleri ile sürükleyici bir bilimkurgu macera ile giderken kendinizi tüm cevaplar hayatta ve bulmak nişan al.

SWARM MOD – MUTANT ORDULARINI DURDURMAK VE HAYATTA KALMAK

Seni almak için gelecek tüm mutant ordularını durdurmak miyim? Ayakta kalan son adam olacak? Test için çekim yeteneklerinizi ve hayatta kalan tek kişi olduğunuzdan emin olun. Ama unutmayın: onları hiç beklemediğin yerlerde geldi!

GERÇEK HAYATTA DÖVÜŞ SİSTEMİ – SAVAŞMAK İÇİN VÜCUDUNUZUN KULLANIN

Kolu ve gerçek hayattaki hareketleri ile nişan al, düşmanları el bombası atmak, dodge melee saldırıları veya başka bir Tüm başarısız olursa, biraz zaman satın almak veya dövüşlerde avantaj elde yumruklarını kullanmak çeşitli yakın dövüş silahları kullanın. Şimdi dövüş yeteneklerinizi test zamanı.

İNSANÜSTÜ GÜÇLERİNİ KULLAN

Süre eğer kullanmak harekette Bir Teknoloji Sibernetik, teleporting olduğunu, en hızlı şekilde almak için bir yere başka. Ama VR süper güçler kazanıyor burada bitmiyor! Size kolaylık sağlamak için zorla çekmeyin veya bir jedi gibi onları itmek uzakta aklını ile nesneleri hareket. Ve eğer gerçekten köşeye sıkışmış hissediyorsanız ya da sadece bazı ekstra eğlenmek için, zaman akışını yavaşlatmak ve tek tek o lanet mutantlar-çıkarmak istiyor. Acelesi yok, sadece oraya gitmek için bu kadar özgür hissediyorum zaman zaman…kurşun yeteneğinizi bitene kadar en azından…almak için dışarı mutant canavarlar et yiyen bir kalabalık var. Bundan sonra nasıl ÇALIŞACAK koymak gerekir! ya aslında kendine zarar veya oda mobilya girmek istemediğimizi yerine teleport kullanın VR harika çok acayip!

GÖRSEL OLARAK MUHTEŞEM BİR ORTAM KEŞFETMEK

Son derece önemli bir VR deneyimi en üst düzeye çıkarmak için oyuncu gerçekçi yakın bir ortam sağlamak için. İçinde Bir Teknoloji Sibernetik seni gerçekten hissediyor musun girilen bir alternatif gerçeklik nerede her şey görünüyor ve hissediyorum gerçek. Başka bir seviyeye daldırma alır.

Eğlen ve sakın unutmayın; tüm mutantlar ölmeli!

A-Tech Cybernetic VR Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 – 64 bit
  • İşlemci: Intel i5-4590
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requirements are for Early Access
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7-4770
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requirements are for Early Access

A-Tech Cybernetic VR YAPILAN YORUMLAR