Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Accel

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

HIZLANMA siber dünyadan kaçmak için uzay gemisi ile sınırları ötesine geçmen gerekecek. Yukarı ve aşağı gidebilir oyunlar oynadım, sagdan ve soldan yapılan oyunlar yendin, ama HIZLANMA yeni bir değişken, 360 derecelik bir manevra ekliyoruz. Bu kısa ama heyecanlı adrenalin garantili anında eğlenceli ve aw arcade skorer dolu.

oyun özellikleri :

– Çeviklik ve refleksleri test edecek 3 seviyeleri ile gemi kontrol.
– En yüksek kademeli zor bir skor oyunu Olası Puan Puan yapmak.
– Daha fazla hız kazanmak için engelleri önlemek ve puanınızı artırmak.
– 4 Olası gemi seçin.

Objectif 3D ile bir oyun hızlandırıcı:

Hızlanma öğrenci grup projesi. 3D okulumuz,objectif-oyun, oyun anlayışı konusunda uzmanlaşmış ve Montpellier, Fransa yer almaktadır.

Hedefimiz? İşverenler beklentileri ile video oyunu için öğrencilerin tutku maç için. Bu nedenle çalışmalar sonunda öğrencilerimiz sürdürülebilir istihdam sağlamak için temel ve stüdyoları bu işe başvurma için profesyonel uygulamaların gerçekte köklü bir grup elimizden geleni yapıyoruz.

Dersler, ağırlıklı olarak uygulama ve kişisel yatırım dayanarak, nasıl ve mesleki beceriler teknik destek sağlamak için Üretim stüdyoları çalışma koşulları üretmek. Bu yıl bireysel projelere, Olası edinilen bilgiyi uygulamak için ve grup projeleri, takım çalışmasını geliştirmek ve bireysel beceriler beyan noktalanacak.

Accel Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: windows 7, 8 , 10 (64-bit only)
  • İşlemci: i5 3570k or AMD fx 8350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Accel YAPILAN YORUMLAR