Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Aground

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Son insan ölüm, ıssız bir adada mahsur kendinizi bulabilirsiniz. Kazadan birkaç diğer kurbanlarla, zanaat, benim ve hayatta kalmak için yolu inşa edebilirsiniz?

Karaya İlerleme teması etrafında tasarlanan ve Ütopik Madencilik, Starbound ve Karanlık Bir Oda esinlenilmiştir. Odun toplamak için sadece basit bir yetenek ile başlar, ve sonunda gelişen bir çözüm için yol inşa etmek, diğer adalara genişletmek, ileri teknoloji geliştirmek ve büyü öğrenebilirsiniz. Çökmesine neden olan tehditlere karşı koymak mümkün olacak mı? Ejderhalar uçuyor? Uzaya fırlatma? Gökyüzü gerçekten sınırı yok.

Karaya, amacımız sürekli sürpriz tutmak için, her köşede açılması heyecan verici yeni seçenekler ile, bu yüzden her zaman Sırada ne var? merak“. Her şey bit-by-bit inşa edilmiştir beri sistemler ve karmaşıklık var olsa bile, maçın sonunda, tüm kolayca yönetilebilir.

Benim

Yüzeyi sadece başlangıç keşfedin altında koca bir dünya var. Derinliklerinde bulabilir ne olacağını kim bilebilir…

Yapı

Sen ve diğer kurtulanlar için bütün bir şehir inşa etmek, yeni işlev ve olanakları ekleyerek her bir yapıya sahip.

Zanaat

Görevler size destek öğeleri, gıdalar ve silah oluşturmak için topladığınız malzemeleri kullanın.

Macera

(Ya da ejderhaları), güvenilir bir tanıdık, kilidini balıkçılık kazanmak, çiftlik yönetmek, avlanmayı öğrenmek, gizemli iksirler demlemek… liste uzayıp gidiyor her türlü görevleri kabul artırmayı…

Hayatta

Sağlık, dayanıklılık, denge ve gıdalar ve öğeleri kullanarak ağırlık taşıyor.

Önceden

Yükseltme ve binaları geliştirmek (veya yeni gezegenler) yeni Adaları macera! yüksek teknoloji ve büyü öğrenmek, ve eve bulguları getirmek.

Keşfetmek

Bırakın nasıl hikaye yaylar ile dünyanın sırları ortaya çıkarmak ilerleme ve neden burada mahsur kaldınız. Ama sonunda, kaçmak isteyecektir.

Aground Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 with ARB or EXT Framebuffer Objects
  • Depolama: 120 MB kullanılabilir alan

Aground YAPILAN YORUMLAR