Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Alien Hunt 3D

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


3D uzaylı AVI oldukça orada yaşadığını hiç benzemeyen bir tetikçi üçüncü bir kişi var. Dünyanın herhangi bir PC üzerinde oynanması için yapılmış, herhangi bir PC oyun platformunda en hafif ve en sistem dostu bir üçüncü şahıs nişancı oyundur. Mini dizüstü bilgisayarlar kullanarak inşa, bu oyun tamamen onlara daha düşük özellikleri olan sistemler bile çalışır.

Ve oyun her yaş için mükemmel, sadece bir kopyasını almak gerekir. Uzaylılar gezegeni istila var ve bir kaç ev üzerinde ikamet almış. İş ve görevin, bu evleri işgal yabancılar dışarı floş ve hepsini ortadan kaldırmak emin olun.

Ateş ve yabancılar Patlatma ya da ölürsün zaman çok gayretli olabilir ama ne zaman bir aksaklık oldu, zapping uzaylılar uzaylı topu, EMP silah aslında sağlık üzerine çekiyor.

Ancak, yabancılar hedef aldı ve patladı, duvarları bile olabilir bu senin için bir artı. Senin zehirli olduğunu ancak onlara çok yakın, duvarları bile yok.

Orada üç uzaylı türleri tespit ettik. Onlar

Yabancılar Kırmızılar: – en agresif türü

Tehdit edince Sarı: – Bu rahatsızlıklar neden

Blues: – Bu daha kötü türleri bir araya sahnenin diğer alanlar için ışınlanabilir.

Pozisyonlarını üzerinde özetlenmiştir olarak yabancılar izleme yardım için kritik olan bir harita ile sağlamış, kendi konumunuzu yanıp sönen beyaz bir nokta olarak görünür. Harita kullanımı yönetim bu oyunda önemli bir faktör olduğunu ve nasıl gideceğini belirleyecek.

Alien Hunt 3D Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Atom
  • Bellek: 512 MB RAM
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Atom
  • Bellek: 1 GB RAM

Alien Hunt 3D YAPILAN YORUMLAR