Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Almost Alive

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Neredeyse Canlı bir taktik rol yapma oyunu bir deli kıyamet sonrası dünya ile harika bir gerçek zamanlı savaş sistemi! Forge karakter fiziksel ve zihinsel yetenekleri ile kurtarma özel anıların yalak intikam almak için bir deli post apokaliptik bir dünyada tam mutasyonlar ve Gizemler ve karar bu insan türünün kader sonra vahşi yaşam yolculuğu.

“Erkekler para diktatörlüğü yeterince, bilgi savaş kapitalistler araçlar kullanılarak kitlesel propaganda savaşmaya karar verdiler. Karşılık, gölgelerde liderleri ne yazık ki mutasyona uğramış bir virüs bıraktı. Kurulu düzeni Son kullanılan alet yaratıklara dönüşen insanlar içerir: dünya nükleer yangın tarafından tahrip edildi ve hayatının kalan form hayatta kalmak için mücadele ediyordu.”

Özellikler :

_Unique hızlı tempolu, swarm tür mutant defineler mücadele için akıllı rakipler veya refleksleri ve hareket mücadele taktik ve çok yönlü savaş sistemi : Kullanımı kapsar, tuzaklar ve gelişmiş taktik.

Eğer bir psikopat iseniz solo tam git yan veya kim Seçin yaklaşımlar _Multitude ve büyük oynatma yeteneği. Yardım, işlemek, müttefikleri ihanet, vs…

_Fully el 2.5 D oyun çizilmiş : Her animasyon kağıt, taranan her bir hat çizilmiş ve bilgisayarda tekrar, oyun benzersiz bir kimlik veriyordu.

_Make bir benzersiz 6 model üzerinde 115 becerileri, Eylemler hikaye sonuçları her karakter benzersiz yapan 98 özellikleri ve delilik: karakter aklı üzerinde değil, aynı zamanda temel yapı.

_Destroy düşman hatlarının arkasında gizlice her şeyi ya da almak, barikat ihlali : Gizlice çalmak, konuşmak, uyuşturucu, atmak, tuzak, kilit…

192 _More fazla silah, zırh 106 ,18 throwables, 18 uyuşturucu, 100 adet…

Toplanan fonlar _Depending :
_Epic arcade tarzı patronu savaşları
Ya da açılmak dünya olayları dahil olmak üzere _An açık ve dinamik sensiz dünya
En hızlı dünya haritası hareketi için _Mad Araçlar ama aynı zamanda patronların mücadele.
_Full gerçek zamanlı strateji, gelişmiş bir ekip ile taktik AI tabanlı komutları takımı
_Multiplayer ve konsol taşınabilirlik

Emir Cerimovic ben ve Neredeyse Hayatta kendimi tarafından yapılan tüm çizim sekiz yıl, kodlama, oyun tasarımı. Bu oyunu yapmak ve çizim, animasyon, kod öğrenmeye ve tutkuyla istiyorum tüm öğeleri ve ayrıntıları var bu oyun inşa edilmiştir karar verdim.

2 ittifak veya Çöllerinden klasik rol oynama ve 2 Fallout 1&gibi yüksek geliştirme standartlarına taktik oyunlar esinlenerek, Pürüzlü, oyunun ana öğelerinden biri olarak karakter zihinsel sağlamlık özellikleri harika gerçek zamanlı savaş sistemi ile oyun oynarken mükemmel taktik rolü hayalim Neredeyse yaşıyordu. Büyük bir dünya keşfetmek, arkadaş ol, onları çalmak, yağma ton bul ya, tuzaklar, sinsi, her şeyi yok edin, gerçek zamanlı görünümlü karakter beceri ve yeteneklerini… basit kullanarak akıllı düşman ya da mutantlar mücadele, hızlı savaş sistemi karakter kağıdını bilgi ton kullanarak son derece kompleksleri bir motor saklıyor, nesneleri karakter enerjinin bir silah başarılı amacı, geri tepme için karar vermek için karakter ve ahlak gibi diğer elemanları ya da aklını kullanıyor tempolu, yürüyüş veya avcılık sırasında çalışırken maksimum doğruluk, kapağı etkinliği, vb…

Almost Alive Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: win7
  • İşlemci: 2 cores
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: any
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: win7
  • İşlemci: 4 cores
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: any
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Almost Alive YAPILAN YORUMLAR