Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Andor – the Cards of Wonder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yaratıcılık ve coşku getirmek ve hızlı bir şekilde Shandor fantezi dünyasına girin! Parlak bir güverte veya kötü bir güverte ile bir Necromancer ile bir Paladin olsun, arenada dünyanın her yerinden oyuncular ile yarışacak. Strateji ve taktikler hakkında tutkulu olduğun sürece, “Shandor – Merak Kartı” kesinlikle daha önce hiç var bir deneyim getirecek.

Oyun Özellikleri

Benzersiz Savaş Ayarı
Oyun savaş üç cephede daha fazla kontrol elde eden çizgiler , savunma hattı rakibin savunma hattı ve cephede,büyük bir avantaj elde edecek şekilde tasarlanmıştır.

Benzersiz Büyü Yerleşim Mekanizması
Diğer kart oyunları aksine, büyü kullanılan ve hemen etkili olmaz sonra gizlenir.
Rakibin zihin ile görmek ve onun eylemleri tahmin, o zaman etkili bir müdahale ve karşı saldırısı uygulamak, rakibin planlanan dağıtım bozmak ve kendi zafer kazanmak gerekir.

Güverte Bina sayısız Kombinasyon
Yaklaşık 500 kartları hizmetinizde. Hayal gücünüzü tam oyun vermek sürece, kötülük ve adalet ile bir arada güçlü bir güverte inşa ve neredeyse sınırsız olasılık ile bir güverte oluşturabilirsiniz.

Güçlü Düşmanlar
Shandor dünyada macera misyonlar onlarca,zorluklar ve eğlence dolu bir deneyim sizi bekliyor!

Topluluk ile büyüyor

Bu geliştiriciler ve birlikte oyuncular tarafından geliştirilen bir oyundur. Toplum içinde oyuncular ile yakın ilişki sürdürmek. Oyuncular ile iletişim kurmak için, herkesle oyun tasarımı tartışmak istiyoruz ve herkesten geribildirim toplamak. Hoş geldiniz, aşağıdaki link üzerinden Nifak ilgili tartışma grubumuza katılmak için: https://discord.gg/W6deJDj

Andor – the Cards of Wonder Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x86/x64
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel Graphics HD 4000 or Nvidia GT 620
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Andor – the Cards of Wonder YAPILAN YORUMLAR