Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Anno 1800

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Şimdi ön sipariş verin ve üç ekstra oyun içi öğe edinin:

20 • Anno 1602 Anıtı: Simgesel bir Anno 1602 heykeli ile franchise’nin. yıldönümünü kutlayın ve şehrinizin kültürel değerini artırın.
• İmparatorluk Treni: Zengin bir şekilde dekore edilmiş bu modeller öne çıkın ve demiryollarını hiç kimsenin olmadığı gibi gezdirin.
• İmparatorluk Komuta Gemisi: Oyuna dikkate değer bir giriş yapmak için özel bir marş gemisi.

YENİ BİR ŞAFAK ÖNCÜLERİ

Anno 1800 ™ ‘de Sanayi Devriminin Öncüsü Olun!

Tüm heyecan verici ve en hızlı değişen dönemlerinden birini alır zamanların en. Yeni teknolojileri, kıtaları ve toplumları keşfedin. Hayal gücünüzle yeni bir dünya inşa edin! Tüm malzemeler unutulmaz bir Anno deneyimi için toplanmıştır. Kendi öykünüzü yazmak için Sanayi Devrimi’nin sırasında dünya çapında seyahat edin!

ANNO EN İYİSİ
1800 Anno, bireysel AI rakiplerini, rastgele oluşturulmuş haritaları, çok katmanlı oyun ve çok daha fazlası gibi 20 yıllık Anno tarihinin sevilen özelliklerini birleştirmiş bulunuyor. Hikaye tabanlı bir kurgu, oğlu derece özelleştirilebilir bir sanal alan modu ve klasik Anno çok oyunculu deneyimi dahil olmak üzere sizlere, zengin bir şehir kurma deneyimi sunar.

YENİ BİR ANAKARA KEŞFEDİN
Güney Amerika’yı özel kaynakları ve fırsatlarıyla değil, aynı zamanda riskleri ve zorlukları ile keşfetme şansına da sahip olacaksınız. Yeni bir dünya keşfetmek ve sunabileceği şeylerin kaydı çoğunu almak için okyanusu geçin.
ANNO BİRLİĞİ İÇİN YURT DİŞİNA ZİPLAYİN
Anno 1800 takımının oluşturulmasında Mavi Bayt ekibine katılın! Anno-union.com adresindeki en yeni haberleri, geliştirme analizlerini ve sahne arkası içeriğini öğrenin ve franchise da geleceğini şekillendirmemize yardımcı olun.

Anno 1800 Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10

Anno 1800 YAPILAN YORUMLAR