Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Anno 2070™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


2070. Dünyamız değişti. Okyanustan yükselen seviye kıyı kentleri zarar vermiştir ve iklim değişikliği yaşanması zor arazi geniş menziller yaptı.
-Strateji serisi ödüllü en son Anno 2070™ Anno serisinin en kapsamlı ekonomik yönetim sistemi kaynakları, diplomasi ve ticaret master için gereken zorluklarla dolu yeni bir dünya sunuyor.
Geleceğin toplumu, kolonize adalar, yapı ve binaları yönetmek için araçlar ve kaynakların başkaları ile büyüyen Mega kentler oluşturmak. Mal ve ürünleri çeşitli tür Robot Fabrikaları, Petrol Rafinerileri ve Elmas Maden mühendisi olarak üretim zincirleri ve ticaret.

Anahtar Özellikleri:

Yeni Bir Dönem

Bir başarı Anno serisinin yapılan bu esaslara bağlı kalarak, yakın gelecekteki ayarı Birçok yeni oyun mekaniği, mimari atılımlar ve yeni sorunlar getirecek. Ayrıca, oyuncular büyük şehirler inşa etmek mümkün olacak, hangi kapsamını asla önceden Anno oyunlarda görülmüştür.
Geleceğin Mimar olmak

Yarın dünyanın şekli mevcut dünya sorunlarla karşı karşıya. Ya da zengin İş Adamları, daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir yön oluşturmak için Ecos ile endüstriyel ve verimli bir ders, ya da yan sürdürmeye katılabilirsiniz.
Gelişmekte Olan Ve Dinamik Bir Dünya

Kararları çevre nüfus, dünyanın mimari görünümü ve ihtiyaçları üzerinde bir etkisi olacak.
Gizli Derinlikleri ve Yeni Kaynaklar keşfetmek

Deniz ve gökyüzü gizemleri keşfedilmeyi bekliyor. Geleceğin ulaşım sistemleri yararlanmak ve güçlü bir ekonomi geliştirmek.
Yeni Özellikler ile Geliştirilmiş Anno Usta

Kaçakçılık limanları arasındaki kıyı devriyesi tarafından tespit edilmeden ya da etkisini genişletmek için güçlü rakamlar ile ittifaklar mallar.

Anno 2070™ Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7
  • Processor: 2 GHz Intel® Core™2 Duo or AMD Athlon™ 64 X2 or better
  • Memory: 2 GB (4 GB recommended)
  • Graphics: 512 MB DirectX® 9.0c–compatible with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*
  • DirectX®: 9.0c
  • Hard Drive: 5 GB
  • Sound: DirectX 9.0c–compliant
  • Peripherals: Windows-compatible mouse and keyboard
  • Internet Connection: Temporary broadband connection for product registration, permanent broadband connection for multiplayer.
   *Supported Video Cards at Time of Release:

   ATI Radeon™ X1000/HD 2000/3000/4000/5000/6000 series

   NVIDIA® GeForce® 7/8/9/100/200/300/400/500 series

   Laptop versions of these cards may work, but are not supported. These chipsets are the only ones that will run this game. 

Anno 2070™ YAPILAN YORUMLAR