Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ARTé: Mecenas®

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Takip adımlarını tarihi olarak baş Medici ailesi. Gelişmek için akıllı bir politik strateji ile bankacılık İmparatorluğunu denge gerekir. Sanat kendinizi gerçek bir patron kanıtlamak ve bu Brunelleschi, Donatello ve Raphael gibi sonradan görmeler sizi Komisyonu ve destek çalışmaları gibi risk almak. Güçlü şehir, Rönesans’ın hain siyasi manzara gezinmek gibi devletler, tüccar hiziplerin ve Papa ile ilişkileriniz konusunda dikkatli olun. Başarılı ve ailenizin tüm Avrupa’nın en güçlü biri olacak. Başarısız ve geçmişi sonsuza kadar değişir.

ARTé: Mecenas bir sıra tabanlı strateji oyunu nerede senin kararların kaldıraç tarihsel koşullar, Koşulları ve olayları çevreleyen İtalyan Rönesans. Devrimci sanat eserleri oluşturulması siyasi manevra, ekonomi ve Katolik Kilisesi etkisini yaşayacaksınız. 15. ve 16. yüzyıllar arasında en etkili sanat eserlerine sahip olan oyun 70’den fazla sanatçı, tarihteki en ünlü birçok dahil olmak üzere sanat 130 adet hediye.

ARTé: Mecenas üzerinde Buharın yönelik eğlence amaçlı sadece. Bu Buhar edition Triseum eğitmen veya öğrenci web portalları erişimi içermez ve kredi için bir sınıfta kullanılamaz.

Hakkında bilgi için nasıl bir satın alma sınıf baskısının ARTé: Mecenas ziyaret Triseum mağaza veya konuşma ile eğitmen için daha fazla ayrıntı.

ARTé: Mecenas® Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 7 SP1
  • İşlemci: Intel Celeron 1.87GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

ARTé: Mecenas® YAPILAN YORUMLAR