Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Assassin’s Creed® Rogue

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


18. yüzyıl, Kuzey Amerika. Fransız ve Kızılderili Savaşının kaos ve şiddetin tam ortasında, Suikastçı kardeşliğinin Shay Patrick Cormac, korkusuz genç bir üyesi, sonsuza dek Amerikan kolonileri geleceği şekillendirecek karanlık bir değişime uğrar. Tehlikeli bir görev trajik bir şekilde yanlış gittikten sonra, Shay kim, yanıt olarak, hayatına son vermek girişimi Suikastçılar sırtını döner. Kenara bir zamanlar kardeş aradı kişiler tarafından dökme, Shay bir görevde ona karşı çıkmışlar ve sonuçta tarihte en çok korkulan Suikastçı avcısı olmaya tüm temizlemek için yola koyulur.

Suikastçı olarak tanıtan Assassin’s Creed® Rogue, en karanlık bölüm henüz franchise Creed. Shay, Suikastçi Suikastçi avcısına yavaş dönüşümü yaşayacaksınız. Kendi inancınızı izleyin ve Assassins üzmeye New York, vahşi Nehri Vadisi boyunca, ve nihai hedefi peşinde Kuzey Atlantik’in buz gibi sularına kadar uzakta olağanüstü bir yolculuğa yola çıktık.

Temel Özellikler

 • Olmak Ultimate Assassin Hunter – ilk defa, deneyim Assassin’s Creed evreni perspektifinden bir Templar. Usta bir Suikastçı ölümcül becerilere ek olarak, ayrıca hiç görmemiştim beceri ve silah önce sahip olan Shay, oyun:
  o Donatmak Shay ölümcül hava hem kısa hem de uzun menzilli savaş için tüfek. Dikkatini dağıtmak, ortadan kaldırmak, ya da düşman karıştırmayın mühimmat çeşitli özel mermiler ve el bombaları da dahil olmak üzere kullanarak
  * geliştirilmiş eagle vision ile gizli Suikastçılar karşı kendinizi Koruyun. Sürekli kalabalıklar içinde çevrenizi değerlendirmek ve gölgelerde saklanarak, çatılarda, Assassins tespit ve
 • Yavaş yavaş İner içine Karanlık – Tanık Shay dönüşüm bir maceracı Katil bir zalim ve kararlı Templar istekli için avlamak onun eski kardeşler. İlk deneyim-karanlık bir yol Shay aşağı ve sonsuza kadar Katil Kardeşler kaderini değiştirecek bir kursa ona neden olan olayları el.
 • Yeni ve Geliştirilmiş Deniz Oyun – Cast off gemi, Morrigan ve mücadele yolu ile buzlu denizlerde Kuzey Atlantik ve dar sularda Amerika’nın nehir vadileri. Assassin’s Creed® Rogue dahil olmak üzere tüm yeni oyun ile Assassin’s Creed® IV Black Flag™ deniz deneyimi ödüllü üzerine inşa edilmiştir:
  gemide ve ekibini devirme girişimi olarak o Yeni düşman taktikleri: Assassins kendinizi Savunun. Hızlı bir şekilde çok fazla mürettebat kaybetmemek için onları defetmek.
  arkasında ve puckle gun, sürekli makine teslimi yapabilen bir silah gibi ateş düşman gemileri ateş yakar iz bırakır yanan petrol, o da Dahil olmak üzere Yeni silah.
  deniz savaşları sırasında kapak gibi gizli yerler ve kullanım buzdağları keşfetmek için buz tabakaları ile olasılıklar tam o Bir kutup dünya: Ram.
 • Büyük ve Çeşitli Açık Dünya Keşfetmek – Shay’in hikayesi sağlayacaktır. keşfetmek üç benzersiz ortamlar:
  o Kuzey Atlas Okyanusu bu geniş deniz oyun arctic soğuk rüzgarlar ve yükselen buzdağları Deneyim
  Amerikan Sınır karıştırma kesintisiz nehir navigasyon ve zemin keşif o Nehri Vadisi büyük melez Bir ayar
  dünyada bilinen şehirler, 18.yüzyılda yaşamış tamamen yeniden en iyi o New York City.

GÖZ İZLEME DENEYİMİNİZİ GELİŞTİRİN
Gözlerini Tobii Göz İzleme ile yol. Önümüzdeki yola odaklanmak olarak, Kuzey Amerika ve Kuzey Atlantik karakterinizin yolculuk yönlendirin. Auto-Pause özelliği kesinlikle herhangi bir eylem kaçırmayın olmasını sağlar – Olası olay ekran uzak dikkat ediyor.
Uyumlu Göz İzleme Cihazları: Z301CT Tobii Eye Tracker 4C, 17 Acer Notebook, Acer Notebook Predator X 21, MSI GT72 Notebook, Acer Predator İzler, Z271T, XB271HUT

Assassin’s Creed® Rogue Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (64bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHzH
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) or Intel HD4600
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest driver
  • İlave Notlar: Supported Video Cards at time of release: NVIDIA GeForce GTS 450 or better, GeForce 500, 600, 700, 900 series / AMD Radeon HD 5670 or better, Radeon HD 6000, 7000, R7, R9 series / Intel HD4600, HD5200 / Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (64bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or better / AMD FX-6100 @ 3.3 GHz or better
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 560Ti (1024 VRAM) or better / AMD Radeon HD 6870 (1024 VRAM) or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest driver

Assassin’s Creed® Rogue YAPILAN YORUMLAR