Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Asterix & Obelix XXL 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tutatis Aşkına! Yenilmez Galyalılar yeni bir video oyunu!
Oyun konsolları ve PC, Asteriks ve Oburiks son görünümlerini aşağıdaki 10 yıldan fazla, her zamankinden daha iyi durumda ve geri! 2 Asterix & Obelix XXL eylem ve her yaş için macera mükemmel bir karışımıdır, komedi ve kavga kazanan bir kombinasyonu ile.
Ama nereye gitti Getafix? Uzun sakallı rahip Julius Sezar için kendi halkına ihanet sonra ortadan kayboldu. Galya Köyü arbedeye dönüştü. Gerçeği bulmak gerekir. Bir mücadele için her zaman hazır, Asteriks ve Oburiks Roma’ya şef Vitalstatistix tarafından bir göreve gönderilir. Orada, ünlü Roma İmparatoru tarafından inşa edilen yeni bir eğlence parkı – Las Vegum – bulurlar. Ne için? Ne saklıyor Getafix?

Asterix ve Obelix oyun

Ayrılmaz Asterix ve Obelix ile Las Vegum keşfetmek, Romalı lejyonerler karşısında küçük bir yardım olacak vefakar İdefiks, unutmamak için. Ve rakipsiz sihirli iksir Romalılara karşı bir numaralı silah olarak kaldığı tek dostun olmayacak!
Kurnaz Asterix ve Obelix arasındaki superhumanly güçlü Romalılar ordularını almak için, bulmaca çözmek ve pusuya yatın birçok zorlukların üstesinden gelmek geçin!

Eşsiz ve Sürükleyici bir Macera

Keşfetmek büyük eğlence parkı Las Vegum, daha önce İngiltere’de görüldü. İki mutlu maceracılar bizim kendi yolunu Goscinny ve Uderzo tarafından oluşturulan çizgi roman ikonik serisi sadık kalan bu zengin detaylı ve renkli dünya, doğru olsun. M. Ö. 50 için tüm yolu geri bir gezi gerçekten değer bir deneyim Asterix ve Obelix oynuyor!

Her Yaş İçin bir Oyun

Galyalı bir kabile fanatik bir hayranı iseniz ya da sadece 2 maceralarını, Asterix & Obelix XXL keşfedilmiş olup son derece eğlenceli bir oyun olan erişilebilir bir oyundur. Ayrıca keşfedilmeyi birçok referansları tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun sevimli karakterleri ve ortamları sevmemek zor. Daha deneyimli oyuncular için özel bonuslar ve yeni bir zorluk modu vardır.

Güncelleştirilmiş bir Sürümü

2 Asterix & Obelix XXL benzersiz bir seviyeye orijinal oyun deneyimi getiriyor. Gelişmiş grafikleri çizgi roman hürmet ve oyun tamamen Romalılar daha eğlenceli dövüş yapmak için yeniden tasarlandı! Ayrıca kendine özel zorlukları ayarlamak için saldırılar geliştirmek için yeni bir sistem ve becerisine sahiptir.

Asterix & Obelix XXL 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i3-2125 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB, GeForce GTX 560/Radeon HD 7790
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)/AMD FX-8350 (4.0 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 760/Radeon R7 370
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Asterix & Obelix XXL 2 YAPILAN YORUMLAR