Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Asteroid Fight

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Asteroid Mücadele bir online çok oyunculu aksiyon gerçek zamanlı strateji oyunu. Benzersiz değiştirilmiş özel yetenekleri ile komutan kullanın, güçlü bir ekonominin hızla güçlü bir askeri büyümeye böylece düşmanlarına karşı bir şansı ve warp gate onların yok edebilmek için inşa. İyi takım oyunu, hızlı düşünme ve hızlı reaksiyonlar bu hızlı tempolu strateji oyununda önemli fark yaratacak.

 • Online Multiplayer: Oyun arkadaşlarının bir takım ve yenilgi Diğerleri
 • Tamamen kalıcı rastgele yağma sistemi
 • Özel Yetenekleri Ve Öğeleri: XP Kazanmak için her turda oynanan ve almak için yeni benzersiz öğeleri
 • Komutan Fabrika: Araya kendi eşsiz komutan
 • Tesviye: tesviye ile Hızlı bir oyun
 • Ekonomi: Yapı üslerine asteroitler ve destek ekibi ile çeşitli özel birimler

Online oyun arkadaşları ile diğerlerine karşı bir takım maçları. Kullanarak örneğin, 3on3 gibi farklı oyun modları bayrak, son adam ayakta, vb… planlanan yakalayın.

Oyun Asteroid Mücadele her tur için XP kazanırsınız. Ne zaman sana ulaşmak belli bir miktar XP sen ödüllendirilir yeni bir öğe. Her öğe kendi değerleri ve düzenleyiciler vardır – Eğer iki kez aynı madde almak bile, komutan üzerinde farklı bir etkisi vardır ve ayrıca, kendi başına bir öğe farklı olacağı anlamına gelir.

Monte öğeler özel yetenekleri verecektir. Örneğin, warp sürücüsü hızla başka bir yere warp için izin verir.

Tüm konular farklı olarak kendi öznitelikleri (örneğin yeniden zaman, güç, menzil, …) ve ayrıca değiştirmek öznitelikleri diğer öğeler arasında dört değiştiriciler: saldırı, kontrolü, yardımcı ve destek.

Ayrıca, daha önce de belirtildiği değiştiriciler ile gövde değerleri değişmiş. Eğer iyi bir destek değerleri ile öğeleri monte varsa, örneğin, o gemi maksimum sağlık artar ve aynı zamanda onarım droid monte ederseniz, daha fazla sağlık geri yüklemek mümkün olacak anlamına gelir.

Bir artan miktarda öğeler aracılığıyla elde edilen oyun, sizin olanakları sağlayacaktır giderek artması ve olmak harika bir şekilde zekası düşmanları birleştirerek doğru öğeleri.

Önceki savaşlar kazandın benzersiz öğeleri ile komutanın birleştirin. Ancak, komutanın senin gövde üzerindeki tüm öğeleri monte, bu yüzden akıllıca seçebilirsiniz.

Orada da farklı bir XP: Sırasında bir tur Asteroid kavgan takım olarak bir bütün olacak, kazanmak XP için her türlü etkinlik ne olacak kavga, şifa, temel yapı, … ne Zaman takım ulaştığı bir miktar bu XP edecek KADAR SEVİYE olarak bir bütün sağlayan herkese tercih yükseltme için onun monte öğeleri.

Eğer 3 saldırı 1 savunma öğeleri ve öğe bağlamaya karar verdi, ama savaş sırasında daha fazla savunma ihtiyacı ortaya çıkıyor, hala bu maddeyi yükselterek savunma üzerinde daha fazla uzmanlaşmak olabilir.

Asteroitler kolonize ve inşa güçlü bir ekonomi olacak destek ve ekip üyeleri ile çeşitli özel birimler. Kullanım fabrikalar, dev bir sistem inşa etmek için bu minerallerin çok asteroitler mineraller aktarmak için kargo.

Eğer bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız komutanın benzersiz becerileri Çalışma Ekonomisi kombinasyonu ve doğru kullanımı büyük önem taşımaktadır.

Her turun nihai hedefi düşman warp kapısı yok ve senin savunmak için 😉

Ulaşmak için warp kapısı, bir gerekir ilk geçişte savunma kuleleri ve yok etmek için kapıları önlemek düşmanları girişine warp gate taban.

Sen mümkün olacak için inşa kendi özel Haritalar için Asteroit Mücadele ile bir kullanımı kolay harita editörü.

Botlar ile ekip üyelerinin eksik yerleri doldurun. Onları temel talimatları vermek, çok daha iyi bir takım uygun olabilir.

Temel özellikleri çoğu zaten uygulanıyor ve römork görmek ne oyun online multiplayer görüntüleri gerçek!

Şimdi oyun sabitleme daha fazla ve daha fazla öğe, parlatma, Test ve hata, yani Asteroid yapmak için olağanüstü, eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim Mücadele edebiliriz.uygulama üzerinde durulacak

Asteroid Fight Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 or Windows 10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD/ATI, NVidia with at least 256MB, Intel HD Graphics or better
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Asteroid Fight YAPILAN YORUMLAR