Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AstroGenesis PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Oyun onları Yukarı Mermi Cehennem gibidir.
Özel durumlar: oyunu olacak ilginç bu kimin amacı speedrun ve için o kim istemek ezberlemek düşman saldırısı desenleri pas oyunu sonu olmayan devam filmi. Başarı durumunda, nihai patronlar ile savaş sunulacak. Oyun 10’dan fazla farklı patronlar, birçok farklı düşman karakterler içeriyor. Oyuncu birkaç vuruştan sonra ölmek değil, ama düşman ateşi için geçici sağlamlık sağlanır. Bu nedenle, güçlü bir Voleybolu kaçırsaydı, hemen hemen tüm enerji kaybedebilir. Oyuncu elindeki (lazer, füze) silah birkaç farklı türleri vardır. Onları kullanarak etkili bir düşman ve patronların ile başa çıkabilirim. Kolaylık uğruna, ana silahı otomatik modda vuruyor. Sürekli düğmesine basmanız gerekir 🙂

Arsa

Uzak gelecekte. Dünya Birliği keşif gemisi uzayın derinliklerinde keşfetmek için sıradan bir görev yürütüyor.
Alan tüm teknoloji ve araştırma rağmen, yabancılar ile herhangi bir temas yoktu. Bu gezegenlerde sadece akılsız yaşam bulundu. Fakat aniden gemi bilinmeyen bir sinyal alır. Mürettebat çok mutlu oldu! Gerçekten sonunda ilk temas ve insanlık Evrende yalnız artık? İlk temas için umut sinyal kaynağının yere Gitmiş olan, ekip saldırgan uzaylılar bir ordu bulur. Hemen saldırılar ile bilinmeyen bir nedenle gemiye saldırmaya başladılar.

Zor bir seçim yapılmış olması, mürettebatın hepsini yok etmeye karar verdi! Özellikle önemli hedeflerinden dev anne-gemi vardır.

AstroGenesis Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: AMD A4 4000
  • Bellek: 2000 MB RAM
  • Ekran Kartı: Onboard
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Onboard

AstroGenesis PC YAPILAN YORUMLAR