Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AWAKE – Definitive Edition PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Romantik bir yolculuk olacaktı… ama vahşi bir cinayet mahalline dönüştü. Marc ve Caroline Romantik kaçış planladılar, o tehlikeye hayatlarını olacağını bilmiyorlardı. Bu korkunç suçu önlemek için ve adalet için katil koymak için bir yol bulabilir misin? Ya da sonsuza kadar bu korkunç zaman döngü içinde sıkışmış olacak?

UYANIK 2016 Reçel Macera için ödüllü bir giriş ve büyük oranda Kesin Edition için elden olmuştur. Size bir katil, ve tekrar ve tekrar oluyor. Zaman bir döngü içinde sıkışıp kaldın – kaçmak için bir yol bulacaksınız?

Bir oturuşta oyunu bitirmek öneririz. Hakkında TV bölüm ne kadar sürerse.

“Uyanık hemen kendinden emin ve şık görseller, yüksek kaliteli ses oyunculuk ve şık bir kullanıcı arayüzü, oyun reçel için bir girdi oyun olduğunu unutmadan için affetmiş olurdum ölçüde ile oyuncunun dikkatini çeker. Ama gerçekten üstün olduğu “ah-üretilen macera ve yenilikçi oyun tasarım dünyasına bir şey sınırlarının ötesine adım olduğunu fark edince ha” an.“ İnkle – Joseph Humphrey.

Tam İngilizce konuşma, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Brezilya Portekizcesi altyazı seçeneği ile.

AWAKE – Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
    • İşlemci: Support of SSE
    • Ekran Kartı: DX10 (Shader-Modell 4.0)-ready
    • DirectX: Sürüm 10

AWAKE – Definitive Edition PC YAPILAN YORUMLAR