Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battle Species

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bir korsan olmak türe bağlı değildir. Karayip hakimiyeti için savaş acımasız. Benler, maymunlar ve diğer SAVAŞ TÜRLER arasındaki destansı mücadele içinde bir parça al.

Savaş Tür bir hızlı tempolu oyun hayvan karakterleri mücadele birbirimizi bir korsan tema. Eğlenceli oyun mekaniği, destroyable arazi ve net grafikler oyun deneyimini İlginç olun. İşin bir mancınık üzerinde bir köstebek kontrol etmek ve kaleler fethetti korsan maymun bir grup ortadan kaldırmak için çalışın. Maymunlar bir oyuncu olarak mümkün olduğu kadar zor hale getirmek için topları kullanın. Neyse ki sürekli yukarıdan biraz yardım almak, maymunlar atılmak için özel mühimmat içeren hava damla şeklinde olacaktır. Hava damla da seni korumak için Kalkan medikits ve özel tür taşıyabilir.

Tek oyuncu kampanya 3 zorluk seviyesi çalınabilir 10 farklı düzeylerde içerir. Her seviyede oynamak her zaman farklı olacak olan rasgele bir arazi bulunuyor. Düzeyde onları tamamlayan, fakat arazi tahrip ve yavaş yavaş gelgit işini zorlaştıracak zaman geçtikçe artan için herhangi bir zaman sınırı yoktur.

Klavye denetimleri varsayılan

Oklar Sol / Sağ: sürücü mancınık ileri geri
YUKARI OK: mancınık atlar
Aşağı Ok + Sol Ok / Sağ: bakın cephane ve yörünge ayarlamak mancınık çekim gücü
Girinkullanın: Geçerli Özel madde var toplanan
Alanı: serbest mancınık kol == ateş!

Ayrıca yapılandırılmış ön hoparlör desteği var. Eğer (test ettik) eski Genius takımı ile kısa bir süre verecek eğer bu deneme için çekinmeyin.

Başlatıcısı giriş yapılandırma tamamen boktan sağladığını biliyoruz ve bu konuda üzgünüz. Planı için uygun konfigürasyon kurmak-oyun seçenekleri yakında menü.

Battle Species Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT710
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Battle Species YAPILAN YORUMLAR