Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BattleSky VR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


SpringboardVR üzerinde eğlence alanları için kullanılabilir

Multiplayer VR uçan FPS oyunu

BattleSky VR bir Multiplayer VR shooter oyungetirerek Overwatch tarzı oyun için VR platform. Her oyuncu çok farklı boyutu, hızlı yapmaya güçleri ve oyun stili ile diğer oyunculara karşı havadan mücadele tempolu bir Kahraman alır. Klasik Team Deathmatch, Team Escort, Saldırı ve Savunma, ve diğer takım 4v4 oyuncu modu tabanlı Tüm Ücretsiz ile diğer oyunculara karşı online oyun! Akıllıca Kahramanlar seçin, eşsiz güçlerini rakiplerini yenmek için ekip olarak oyun stratejileri belirleyecek.

2018 Viveport Geliştirici Ödülü

BattleSky VR 2018 Viveport Geliştirici Ödülü kazanan, Arcade kategorisi altında ikinci yerleştirerek.

Kahraman olmak ister misin?

Şu anda, 3 Kahramanlar kullanılabilir için kullanın: Draco, Jet-9 ve Lady V. Olacak flebi kanatları uçmak ile Gökyüzü ve ateş ateş topları gibi Draco? Ya da zoom ile gökyüzü ile el iticiler olarak Jet-9. Ya da “Bayan V Yerçekimi Silahı ile Gökyüzü ve çağırmak kara Deliğin etrafında Teleport Blink”? Daha Erken Erişim Oyun sırasında geliştirmek benzersiz uçan ve savaş yetenekleri ile daha fazla Kahramanlar, her ekledikçe, görüş ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tek Bir Oyuncu Görev Modu

Her Kahraman Kahraman hakkında bir hikaye öğrenmek ve denetimleri ve benzersiz Uçan Hareket aşina olursun tek bir oyuncu görev modu var.

Co-op misyonlar

1-4 oyuncu yapay zeka Bizim ilk karşı Co-op görevi Co-op eşlik edecek takım için izin yeni co-op görevleri ekliyoruz. Oyuncular oyun geliştirmek daha fazla co-op modu ekleyecek A. I. savaşırken hedef için bir zeplin eşlik edecek takım.

Benzersiz VR Hareket

Oyunun benzersiz hiper-hızlı uçan hareket mekanizmaları 1300’ün üzerinde test tarafından test edilmiştir ve bulantı-ücretsiz aşırı yüksek hızlı uçan (200 km/s hızla uçan hayal izin vermek için ince ayar yapılmıştır. Test ve oyuncularımızın %5’inden az hareket sistemleri ile tutması yaşadım. Şu anda, ve 1 Daha fazla oyun için Erken Erişim çıkış zaman planlanan 3 kahramanlar ile, oyuncular, oyun tarzları ile eşleşen bir kahraman bulmak için emin olacaktır. Toplumun tepki bağlı olarak, toplumun girişe göre daha fazla Kahramanlar eklemek için bakacağız.

Erken Erişim

Erken Erişim sırasında oyun camiasının ve sürekli oyun geliştirmek gibi başka Kahramanlar, Haritalar ve Oyun Modları eklemek için devam etmek istiyoruz. İleri geri bildiriminiz için sabırsızlanıyoruz ve bu eşsiz VR oyun şekli bize yardım et. Lütfen içeriğe Erken Erişim açılışında mevcut olacak ne için “Erken Erişim” bölümüne bakın.

Nihai Hedefimiz

Bizim hedef oluşturmak için bir çok Oyunculu VR FPS oyunu olacak tanımlamak bir yeni nesil e-Spor. Ortak ile derinlik, teşvik, stratejik bir oyun var, ve sadece harika ve VR başka deneyimleri farklı bir oyun oluşturmak umuyoruz. Lütfen içeriğe Erken Erişim çıkış kadar tamamlamayı planlıyoruz Ne için “Erken Erişim” bölümüne bakın.

VR

Bu oyunu VR sistemi gerektirir. Oyun başlangıçta Erken Erişim başladığımızda sadece HTC Vive destek olacak. Oyun Oculus ile çalışır, görünümü döndürmek için özelliği açmak için kaydırın hayata geçirdik. WMR: oynanabilir ama belli el hareketleri, görüş alanının ötesine izleme elini kaybedebilir.

BattleSky VR Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: intel i5-4590
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: intel i7-4770 or better
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

BattleSky VR YAPILAN YORUMLAR