Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battlezone: Combat Commander

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bir zamanlar ezeli düşman, ABD ve Rusya uzay yarışı bırakmaları ve yaklaşan uzaylı saldırısı karşısında güçlerini birleştirme. Elit Uluslararası Uzay Savunma Kuvvetleri forma birleştirerek, direnç kurşun, toplam yıkım için seni işe alıyorlar insan ırkına dışarı çıktı.

Güneş sistemi savaşta. Komutu alın.

Battlezone: Savaş Komutanı slick yeni görseller çok daha fazlası, yeni başarılar, Buhar Atölye desteği ve FPS-RTS klasik Battlezone II remasters!

24 yoğun misyonlar, 6 egzotik yaşam dünyaları üzerinde güçlü birimleri oluşturmak için, savunma ve hayati tesisler yükselen kullanılan önemli biyo-metal için savaş atma arasında kavga.

BİR TABUR KOMUT
30’dan fazla benzersiz birim türleri, kontrol, ölümcül tanklar ve sert zemin birimleri, yükselen walkers ve acımasız hava desteği ve düşmana karşı yoğun bir birinci şahıs savaş karşı karşıya gelecek.

GELİŞMİŞ YAPAY ZEKA
Tecrübeli birimler savaşta çok daha etkili iken birimler öğrenmek ve mücadele deneyim kazandıkça geliştirmek – yeni birim askerler gibi mücadele, strafing manevralar kullanarak, gerektiğinde geri çekilen durum, ya da bile uygun silah seçimi.

ED GÖRSELLER
Daha önce hiç olmadığı gibi deneyim Battlezone: Savaş Komutanı, bir işleme tabanlı yeni PLATFORM oluşturucu, gölge ve tamamen retextured ve yükseltilmiş bir arazi.

KAFA KAFAYA GİDİYOR
Oyuncular birlikte atak, savunma ve hurda toplama yöneterek kazanmak için çalışmak zorunda olduğu klasik Deathmatch modu ve co-operative modu ‘MPI’ da dahil olmak üzere çok oyunculu oyun deneyimi, bir çapraz için arkadaşlarını davet et.

MOD DESTEĞİ
Zevk eşsiz topluluk modifiye, yeni özellikleri ve çok oyunculu harita modları, yeni araçlar, HUDs, varlıklar, özel komut ve çok daha fazlası için destek ile içerik oluşturulur.

Battlezone: Combat Commander Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
  • İşlemci: 3.0 GHz Intel Core2 Duo/AMD Phenom II
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX® 11.0 compatible graphics card with 1GB of memory
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Battlezone: Combat Commander YAPILAN YORUMLAR