Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Black Desert Online Turkiye and MENA PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kadim atalarımız, Kara Taş ise gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş ise gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar. Fakat Kara Taş, bekledi. Atalarımızın yüreklerine hırs, güç iştahı ve savaş isteği aşıladı.

Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler.

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş ise çıktığı Siyah Çöl, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da mezarı oldu. Güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. (Siyah Çöl, Kara Çöl.

Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia da bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir arazi.

Calpheon ve Valencia tarihçeleri, bize Kara Taş hakkında çok şey anlatır. Ticaret yollarını elinde tutan Calpheon ve savaş ganimetleriyle zenginleşen Valencia, Kara Taş için sonsuza kadar sürecek bir savaşta kılıç sallar.

Bu ülkelerin tarihlerini inceleyenler, kitapların satır 8 aralarında geçmişin ve bugünün karanlık hatıralarını, ve Kara Taş hakkında Binder biçilmez gizli yazıları, hatıraları bulabilirler.

Siyah Çöl dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek. Sınava hazır mısın yolcu?

Hiç görmediğiniz yükseklikte görüntü kalitesi.

Detaylı karakter yaratma seçenekleri ve gerçeklik artırıcı teknik özellikleriyle Black Desert dünyası da sizi şaşırtacak en Pearl Abyss tarafından geliştirilen ultra-gerçekçi oyun motoru, gelmiş geçmiş.
Black Desert dünyasının gerçekliği ve detayları seni ilk bakışta çok şaşırtacak. Gerçekçi dünyada yaşamaya hazırlan TR MMORPG tarihinde yapılmış.

Gerçekçi savaş dinamikleri: Ayakta kalan oğlu ol

Hızlı, akışkan, oyun tarzınıza göre değişen dövüş teknikleri ve kombolar.
Geleneksel, alışılmış MMORPG dövüş motorlarından farklı, yetenek sinerjileriyle tekli veya çoklu oyunda sonsuz kombinasyon keşfetmenizi sağlayan doğal, hızlı dövüş sistemi.

Epik ölçekli kuşatmalar ve savaşlar

Zafer çok yakın!
Diğer oyuncularla güçlerini birleştir ve kazanan sen ol. Bölgelere hükmet, vergi ve kaynaklarları topla, gücüne güç kat.

Gerçek dünya kadar detaylı üretim ve ticaret sistemleri

Sanal ve gerçek farkını unutturan grafik kalitesi
Hobi olarak çiftçilik yapın, veya bir çiftçi ordusu kurup ticarete atılın.

Siyah Çöl’ta kazanmanın yolu bilgidir.

Bilgi güçtür! Bilinmeyenlerin kapısını anahtar.
Siyah Çöl’ta adım onu, savaştığınız düşman onu keşfettiğiniz onu köy, kasaba ve yer boyutu başkalarının ulaşamadığı bilgi ve görevlerin kapısını anahtar attığınız.

Siyah Çöl’ta karakterinizin bir eşi yok!

Oynayacağınız en gelişmiş sınıf ve ırklarla tanışın.
Milimetrik incelikte karakter yaratma sistemi, karakterinizin vücut yapısından kirpik sayısına tüm detayları kontrol ederek hayalinizdeki karakteri birebir yaratma şansı verir.

Black Desert Online Turkiye and MENA Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 AMD RX 480
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Black Desert Online Turkiye and MENA PC YAPILAN YORUMLAR