Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Black Powder PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Vahşi Batı ayarlamak PC için bir takım tabanlı, gerçekçi, çok oyunculu birinci şahıs nişancı.

 • Yeni oyun modu – her maçta kendi hikayesini anlattı ile gerçek zamanlı olaylar oldu ve zafer ve yenilgi her iki takım ama dikkatli olun, size sadece bir tek yaşam için maç.
 • Düzenleme ile birlikte takım – dağıtmak silahları akıllıca, daha iyi olmak hazır için her durum.
 • Silah taşıma – ustan favori silah ve savaş tutmak zihin kendi artıları ve eksileri.
 • Hardcore hasar – denemek için atış, her vuracaktır etkileyen bir çok farklı şekilde…ama değil gibi bir kurşun doğru yer iyileşmek zührevi hastalıklar!
 • Ayrıntılı çevre – her bir bina vardır detaylı iç.
 • Yeni seviye interacion ile oyun dünyası – değil fark ederseniz, sadece açık bir kapı veya belirlenen bütün şehir alevler içinde, çevreye en büyük silah ellerini!
 • Yüksek detaylı dünya – teşekkür Unreal Engine 4 itti onun için en iyi olmak hazır için mücadele içinde çeşitli mevsimler ve atmosfer koşulları. Unutmayın, hava ilk müttefiki, ya da ölümcül düşmanı olabilir! (Ama hala kazanmak ve kötü bir soğuk olsun)
 • Göstermek senin beceri – düşmanları farkında senin keskin nişancı yeteneğini göstererek en nefis, zor kazanılan, silah derileri kendi.

Senaryo Oyun Modu:
penaltılar, soygun ve kurtarma misyonları dahil olmak üzere senaryolar çok sayıda oyun modu dayalı bir yaşam yalnızca nesnel özellikleri. Tek başına böyle deathmatch, search and destroy gibi klasik oyun modları en iyi özellik ve Pusu, tek başına moduna sürekli değişen zorluklar ile birleştirerek senaryoları dinamik olarak değişen bir dizi.
Maçta, 30 dakika kadar genel bir zaman, tarih sırasına göre (galibiyet, mağlubiyet..) önceki koşullar üzerine inşa edilir, ve bir bütün olarak bir hikaye oluşturan birkaç tur ayrılmıştır.

Silah:
Siyah Toz her silahı kütle, hız ve penetrasyon değerleri için gerçek yaşam verileri ile uygulanan kendi mermi ile vuruyor. Yüzey yoğunluğuna bağlı olarak, açı ve kalınlık mermi de nesneler nüfuz edebilir. ama takım arkadaşların katliam duvarlar fırlar.
Çok gerçekçi oyun dünya ile çarpışır onlar oyun hesaba silah Boyutlar kazanıyor. Daha iyi dedi, eğer uzun bir tüfek varsa dar alanlarda, bu tür tabancalar yönetmek için başka bir silah iyi olur ev iç olarak mücadele etmek çok zor olacak. Doğruluk ve aralığı da azalacaktır ama bu bir bedeli var: küçük silahlar genellikle demek.
Ayrıca, siyah toz duman ve parıldıyor bol üretir unutmayın, hem duman yüzünü kaplayacak ve pozisyon vermek istemiyorsan dar alanlarda mermi sprey değil, daha iyi.
Son ama en az değil, yüksek değer, detaylı silah derileri ile sabit Kazanılan prestij göstermek.

Oyun dünyası ile etkileşim:

 • Tamamen dinamik yangın propragation, devre akımı kibritle yakmaya stratejik noktaları, git scorched earth, her şeyi yak! Bir salon ya da bir kilise değilse. Bu durumda, gerek benzin daha fazla kullanın.
 • Hayır cephane? Sorun yok! Peki, burada ne var? Tetik mutlu birisin, değil mi? – Peki, ya silah al ve ölü bedenlerden cephane, artık ihtiyacı veya bir çift var ve biraz isteksiz kovboy kafatası tanıtımı ilk nesneyi alıp etrafı vermiyorlar!

Muhteşem dünyalar:
çöldeki kuraklık kadar büyük ya da bazı (daha fazla) viski için gitti sonra ayaklarının üzerinde yürürken edebiliyoruz alanı daha küçük haritaları vardır. Haritalar da gündüz, mevsim ve hava farklı. Annem daha iyi şöminenin getireceğini söyledi.

Mod ve klan desteği:
4 Unreal Engine tarafından desteklenmektedir aklınıza başka seviyeler, Silahlar, Oyun modları falan oluşturmak sağlayacak prosedürler araçlar için gelişmiş erişim sağlamak için edebiliyoruz!

 • Mod Desteği: Bu her zaman bir öncelik için bize – … gelişmekte olan değişiklikleri kendimiz için yıl verdi bize gerekli deneyim için gelişmekte olan Barut!
 • Al çanları çalıyor, toplayın, bazı arkadaşlar senin klan (cüce don almak çeteler artık, değil mi?) bayanlar birlikte bazı allahsız piçler ve skor katliam gidebilirsiniz. Ya da belki yerine grup ve sizi darmadağın gruplandırılmış olan kesim bazı arkadaşlar gidin ve bayanlar üzerinde puan aldın?
Black Powder Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Black Powder PC YAPILAN YORUMLAR