Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Block of Rum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


ROM blok yelkenli gemiler ve korsan bina için özel bir kum.
Kendi yapımı bir gemide usulen oluşturulmuş bir dünya gezisi, başka gemiler ve yakalama kasaba ile mücadele etmek zorunda – daha fazla kaynak almak ve geminizi daha güzel yapmak için.

Bina

Farklı özelliklere sahip bloklar çeşitli gemi oluşturun. Görünümü üzerinde düşün. Geminin tasarımı bilemek. Hız, güç ve ateş gücü arasında bir denge bulmak. Senin gibi, senin eserin ayakta tutmak ve en azından biraz hareket olabilir önemli olan deney!
Gemi sadece bir mücadele birimi, aynı zamanda bir taşıma olduğunu unutmayın. Stokta yer alan bloklar yerde sizinle hareket etmiyor – onları satın ve denetimi olmadan sol olarak ortadan kalkacak yerde. Gemiye yüklenen tek blok her zaman seninle kalır. Tabii, bir sonraki savaşta yok olmaz. Ama her zaman şehirlerinden birinde fazladan yük satabilirsiniz.

Dünya

Dünya çapında, kentlerin adalar ve kıtalar dağılmış onlarca, tüm birbirleri ile ticaret, ve sürekli kan davalı aynı zamanda. Bazen bazı şehirler diğerlerine yakalamak ve bütün imparatorluklar form yönetmek. Gemi meşgul iken, ama sadece şehirlerde eksik parselin, mürettebat doldurmak ve zaman zaman bazı şüpheli işi bulabilirsiniz saldırıya olmayacak tabii ki, şehirler korsanlar tahammül yok, ve hiç kimse garanti.

Deniz savaşları

Savaş bittiğinde diğer gemilere saldırı ve şehirler onları geriye götürmek. Çekirdek veya grapeshot ateş, herhangi bir görüş olmadan, sadece düşmanı yönünde toplarıyla gemiye dönüyor. Kazanmak için gemi gücünü kullanın. Ama hasar gemilerin özellikleri etkiler unutmayın ve herhangi bir kaza darbe büyük ölçüde savaşın gidişatını değiştirebilir.

Yatılı

Ama savaş sadece top ateşi değildir. Genellikle en iyi durumda Savaşı bitirmek ya da bir düşman gemisi bir yatılı düzenlemek zorunda kalacak. Biniş sırasında, adım adım modu ile gemi mürettebatı. Durumu değerlendirmek ve mürettebat için bir sonraki emir verme fırsatı varken el ele çatışmalar ve tüfek yaylım yatıştırır sonu vardır. – Kart oyunları gibi değil mi? Bu hareketleri aynı anda düşman ile yapılır, ve “deste” farklı boyutlarda olabilir .

Block of Rum Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Pentium 4, 2GHz or higher
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Block of Rum YAPILAN YORUMLAR