Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blood Ancestors – Open Alpha

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kan Ataları bir birinci şahıs dövüşleri çok oyunculu oyun seti bir yüksek fantezi Ortaçağ dünyası. 5 oyuncu iki takım yakalamak ve Işık ve Karanlık arasındaki ezeli mücadelede Kalıntı, eski ve güçlü sihirli bir obje anahtarını kontrol kavga. Kan Ataları, sen yaratmak senin kendi kahraman seçimi arasında 3 hizipler, 6 karakter arketiplerive 18 farklı sınıflar – ve bu, sen seç 3 beceri (Saldırgan, Savunmacı, Yarar) oluşturmak için benzersiz bir yapı uygun sizin playstyle bir eldiven gibi. Silah ya da büyü ile, düşmanlarının kanı ile güçlü nihai saldırı açığa çıkarmak için toprak besleme, Yadigar güvenli ve savaşın kaderini belirleyecek! 

MAÇI KAZANMAK İÇİN KALINTI KONTROLÜ

Kan Ataları bir maçı kazanmak için, düşmanlarınızın yumurtlama portal Kalıntı almak gerekir. Bunun için, önce kendi lifeforce ile besleyerek kilidinin açılması gerekir: yakın duran herkesi kanını içer. Tam bir zamanlar, kim ilk Taşıyıcısı olur verir onun Emaneti üzerinde kontrol/onu öldürmek kapar. Ayrıca, Sağlık haritası üzerinde iki sihirli ayağı, bir, Hızlı bir. Eğer Taşıyıcı ekibi bir ayağı kontrol ise; eğer düşman takım tarafından kontrol edilirse, bunun yerine onları düşürecek/Sağlık ve Hızı onun artacak.

AYARI

Yüzlerce yıl önce, köle bir ırk zalim efendileri, Kan Ataları bir kaçış yolu bulmuş. Arham, gezegenlerinde, Vetlan yeni gezegen onlara yol boyutlar arası bir geçit buldular. Antik Kalıntı gücüyle portal besleme, güçlü büyülü bir eser asırlar önce Atalarımız tarafından oluşturulan, bu köleler geçitten geçti ve arkalarında kapalı; ve kendilerini Kan Olanlar, bu yeni ev kurdular deyip, nesiller boyunca barış içinde yaşadılar. Ama savaş yakında iki hizip, Hafif Olanları ve Karanlık güçler arasındaki bu yeni gezegende kırdı; ve Kan Olanlar sayısız hayatı sona eren bir savaşın sessiz tanıkları vardı, ve o Vetlan kendisi dünyayı yok etmek için tehdit etti.

Bir gün, o kaçan kölelik ve ölüm yaptıktan sonra, gezegen dışında Işık ve Karanlık arasındaki ebedi mücadele tarafından paramparça edilirken boş duracak değil, onlar karar verdiler. Kan Olanları tekrar portal açtı ve geri Ataları yüz Arham, Kalıntı iddia ve savaşı bitirmek için güç kullanmak ve iki dünyayı huzura kavuşturmak gitti. Ama Işık ve Karanlık planlarını öğrendi ve Arham onları takip etti ve savaş da onları takip etti. Şimdi, üç hizipler Kalıntı için savaşmak ve Kan Ataları sessiz ve gizli kalır, yalnızca onlara bilinen sebeplerden dolayı herkes mücadele veriyor. Kim ne çarpık zihinlerinde komplo yapıyorlar, daima güç ve hakimiyet takıntılı bilir?

GRUPLAR

Karanlık güçler Vetlan ilk yerli nüfusu vardır. Karanlık enerji dolu bir fiziksel beden olmadan insanlar, sadece gölgeler, gece ve gölge Arteis, korkulan bir tanrı onurlandıran derin mağaralar ve yarıklar içinde yaşıyorlar. Işık Olanlara karşı sonsuz bir savaş bahse girdiler.
Işık Olanlar bir gün Vetlan karanlık yüzeyinde uyanmış, hızla gelişti ve tüm dünyaya yayıldı. Güçlü bir ışık gökyüzünde patladı, düşmanlara sürücü onlara yardım eden Karanlık güçlere karşı savaşı kaybetmek üzereyken. O zamandan beri tanrıça olarak ışık tapıyorlar ve kendilerini İnsanlar, Hafif Olanları isim.
Kan Olanlar bir zamanlar Atalarının köle vardı. İki yerli ırklar arasındaki bir savaşın ortasında buldular nerede Vetlan için kaçtılar. Savaşta kullanılan sihirli gezegenin çekirdeği bozulmuş olduğunu felaketler bir dizi sonra farkettiler ve geri Vetlan kurtarmak ve savaşı durdurmak Kalıntı gücünü kullanmak için gitmeye karar verdi.

TEMEL ÖZELLİKLER

 • Hızlı 5v5 multiplayer eylem tempolu
 • Yüksek Fantezi Ortaçağ dünyası
 • Melée savaşta acımasız kavgalar
 • Nesnel tabanlı oyun
 • Erken Erişim sürümünde (6)farklı oyun stilleri ile 18 arasında karakter seçin
 • Yaratmak senin kendi yapı tarafından seçilmesi 3 stilleri (saldırı, savunma, yarar) bir havuz Daha fazla 150 farklı becerileri
 • Aşırı karakter özelleştirme
 • Erken Erişim sürümünde (3) 6’dan fazla multiplayer harita
 • Kavga Emaneti güvenli ve güçlü nihai bir saldırı açığa
Blood Ancestors – Open Alpha Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: intel I5
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Gforce 920
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Integrated soundcard

Blood Ancestors – Open Alpha YAPILAN YORUMLAR