Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blood Bowl 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Blood Bowl 2 çökertildi Warhammer ve Amerikan Futbolu birlikte, bir patlayıcı kokteyl sıra tabanlı strateji, mizah ve vahşeti, uyarlanmış Oyun Atölyesi ünlü boardgame.

Blood Bowl 2’nin yeni grafik motoru ve yüksek uçan gerçekleştirilmesi klasik Blood Bowl maçları öfke ve şiddetin sadık bir tasviri yapar. Solo oyun modu ünlü Reikland Yağmacılar neden olacak. Kan eski yıldız takım Kase zafer için onları geri getirmek ile görevli, Cabalvision gelen komik yorumcular Jim Ve Bob tarafından desteklenen tam bir hikaye kampanya takip ediyorsun. Kampanyanın her maç, benzersiz, sürekli deneyim yenileme beklenmedik ve şaşırtıcı olaylarla!

Multiplayer modu her zamankinden daha büyük ve daha zengin. Sürekli online modunda oluşturmak ve Warhammer dünyasından sekiz ırklar – İnsanlar, Orklar, Cüceler, Skaven, Yüksek Elfler, Kara Elfler, Kaos ve Bretonnia yeni oluşan kendi ekibini yönetiyorum. Takımı geliştirmek, XP ve kilidini yeni beceriler kazanıyor. Ama dikkat! Sahada, tüm kayıpları kalıcıdır. tamamen özelleştirilebilir Şampiyonası Düzenlemek, final için nitelikleri ve oyuncuları satın almak ve satmak yeni Transfer Piyasası kullanın ve Kan Kase rüya takımı kurmak!

Kan çanağı bir sonraki nesil bugün dokunur, şampiyon olacak?

Blood Bowl 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8/WINDOWS 10
  • İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
  • Bellek: 3072 MB RAM
  • Ekran Kartı: 768 MB 100% DIRECTX 10 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260 OR HIGHER
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DIRECTX COMPATIBLE
  • İlave Notlar: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION *WINDOWS XP NOT SUPPORTED

Blood Bowl 2 YAPILAN YORUMLAR