Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blood Card

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


“Bu kart oyun tasarımı ile taşınabilir ve deckbuilding unsurları birleştirir. Oyun sırasında, öncesinde çalışıyoruz, benzersiz bir güverte inşa etmek ve yolunuza düşmanları yenmek için kullanın kartları toplamak olacaktır. Kaçmak arasında seçim yapmak ya da hayatını almaya çalışan kim Ölümü yenmek için denemek gerekir.

Oyun özellikleri
● Benzersiz oyun kuralları
Bu oyunda, hayatın değerini beraberlik kazık kartları sayısına eşittir. Bir hasar yaralandığında, bir kart atmak gerekir. Eğer sol hiçbir kartı varsa, oyun sona erer.
● Üç kampları
Son patron senin peşine takılır, ve istediğiniz herhangi bir zamanda onu yenmek için deneyebilirsiniz. Belki de korkunç düşmanlarına yardım alabilirsiniz.
● Esnek ilerleme
Oyun farklı karşılaşır ve olayları ayarlar. İlk karşınıza çıkacak olan ve gelecek: canavarlar, elitler, depolar, vb karşılaşacak olan karar almak.
● Sonsuz olasılıklar
Kartı kullanılabilir olan ve olmayan kısıtlayan bir sınıf yoktur. Bir kez kilidi, kart herhangi bir zamanda görüntülenebilir. Bulmak ve sömürmek için bekleyen sihirli tarak çeşitli ve bilinmeyen siyah bir teknolojiye sahiptir.
170 ● fazla kart kullanılabilir, 30 olaylarla. Canavarlar 10 patronlar ve 40 farklı türde yüzden fazla rastgele savaşlar için izin verir.
Zorlu ve ilginç Canavar Meydan okuma modu*.
● Rastgele ödüller ve canavar karşılaşmalar oluşturdu.”

Benzersiz piksel tarzı:

Dikkatinizi ve destek!için teşekkür ederim

Blood Card Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP/7/8/10
  • İşlemci: 1.6 Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB of memory
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: An

Blood Card YAPILAN YORUMLAR