Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Book of Demons

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kitabın Şeytanlar hack & slash türünün en saf halidir. Şeytanca büyüleyici ve aşırı derecede eğlenceli.Eski-Katedralin altındaki zindanlarda karanlığın ordularını kes ve terörden muzdarip bu Paperverse evrenini Baş İblisin pençelerinden kurtar.Bu oyun Dönüş 2 Oyunları serisinin 4 ilk bölümüdür – bilgisayar oyunculuğunun eski altın günlerinden esinlenmiş markalar

Görevlerinizin uzunluğunu belirleyin.

Oyun oynamak için 5 dakikanız mı var? Sorun değil! İblisler Kitabı ona görevin uzunluğunu izle belirlemene olanağı sağlar, Fleksikop™️ sistemimiz sağ olsun.İyi deneyimi verir, bu da İblisler Kitabını gerçek anlamda erişilebilir ilk hack & slah oyunu yapar TR Sistem sizin oynama şeklinize adapte olur ve boyutu.

Kendi etkileyici yetenek destenizi yaratın!

Güçlü yetenek kartları topla, savaştığın düşmanlara göre yeteneklerini kombine et ve muhteşem yeteneklerden oluşan favori desteni yarat! Ama uyarmadı deme, kartların verimliliği içinde bulunduğun duruma göre değişecektir, yani sürekli yeni düzenlemeler oluşturmaya hazır ol!

Eğlenceli bir şekilde klasik bir hikayeye renk kat

Şeytanlar kitap dünyayı yıkımdan ve şeytanlardan kurtarmayı baz alan iyinin ve kötünün hikayesini anlatır. Kulağa tanıdık geldi mi? Peki, hikayeyi komik bir parodi olarak baştan anlatmaya ne dersin?

Eşi benzeri olmayan bir maceranın parçası ol!

Demonsnda zindan rasgele oluşturulur onu Zenginleştirilmiş macera ile aynı zindanı 2 kere oynama – Kitap! Düşmanların çeşitliliğinden ben asla sıkılmayacaksınız – öldürülmeyi bekleyen 70 çeşit varlık seni bekliyor: Yer altında gizlenen akrepler, yılan okçular, deli keçi adamlar, çokda çekiçi olmayan şeytanlar… anladın sen.

Book of Demons Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: 1.7 GHz Dual Core or Greater
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible

Book of Demons YAPILAN YORUMLAR