Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Brainf*ck

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Brainf*ck 1993 yılında oldukça gerçek dünyadaki yazılım geliştirme için bir araç daha teorik bir şaka olarak oluşturulan son derece minimalist, tam yetkili, Turing-tam ezoterik bir programlama dilidir. 8 sadece son derece basit komutlar ile, Brainf*ck kod neredeyse herhangi bir hesaplama görevi gerçekleştirmek mümkün algoritmalar yazmak için kullanılabilir.

Basitliği, Brainf*ck çok sığ bir öğrenme eğrisi vardır. Öğrenmek için ana etkin düşünme gün 5 dakika sürer. Bu oyun, hata ayıklama özellikleri ile donatılmış güçlü bir simülatör ile etkileşimli bir kılavuz, bir arada olmak, ilkel yapılar ve*ck kod geçerli bir Brainf yürütebileceği Brainf*ck yazılı (bir program) kendini sözlü yazılı nihai amaç dilin temel kalıpları ile oyuncular açar. Genellikle birçok kişi tarafından öğrenme ile ilgili hayal kırıklığı dalgaları notlar ve görevleri acısız tamamlanmasını kolaylaştıran ipuçları zengin bir set ile savaştığı ve eğer herhangi bir noktada kaybolursa, oyunu iyice çalıştı çözümlerinin bir veritabanı ile gelir.

Oyunun içeriği bir parçası her*ck programlama Brainfu farklı yönlerine ilişkin senaryolar şemalar bölünmüştür. Temel eğitim dili birçok yeteneklerini gösteriyor ve sadece 20 dakika içinde tamamlanabilir. Hesaplamalar, sayı dizileri, sıralama ve optimizasyon senaryoları oyuncular*ck, ama programlama dünyasında genel olarak sadece Brainf içinde olabildiğince geniş bir bakış ver. Sorunun tüm kazanılmış çözme becerilerini daha da kişisel ve mesleki çıkarları için kullanılabilir. Deneme ya da kendi projeleri üzerinde çalışmak gibi hissediyor olmalı, Sanal şemayı bunu yapmak için ortam sağlar.

Oyun da herhangi bir zamanda hem dağıtılmış hem de özel içeriği üzerinde tek bir fare tıklaması tarafından teslim edilebilir bir seviye editörü özellikleri. Farklı senaryolar krokisi, plan Test ve savegames el-düzenlenebilir ve belgelere oyundan sağlanan, oyuncular, içerik kendi özel çatal oluşturmak için izin.

Brainf*ck Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2-core processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Internet Connection needed on the first run
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Brainf*ck YAPILAN YORUMLAR