Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BRIG 12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sadece Altera Sisteminin en tehlikeli nimetlerini teslim edilen 12 BRİG hoş geldiniz, yüksek güvenlikli bir yer. Galaksideki Ödül Avcıları için en elit bir yer ve çok başarılı bir Ödül Avcısı klonu olarak, bu özel kulübe erişim kazandın. Senin işin basit: selefi sizin İmparatorluğu devralmak, para bir sürü yapmak, ve kendinizi klon yani emekli olabilir. Güvenilir geminizde, bir ekibi toplamak, galaksi boyunca görevi yerine getirin, ve belki de kulübü veya Berber … kendinize biraz zaman alır.

12 BRİG derin karakter ilerleme ve kart koleksiyonu mekaniği ile stratejik bir RPG. Klasik turn esinlenerek-RPG tabanlı oyunlar, ekibin yağma, yenilgi patronlar ve yakalama nimetlerini kazanmak için düşmanlarla savaştı. Canlı ve esprili bir sanat tarzı sarılmış, 12 BRİG suçluların ekici grupların bazı egzotik topraklardan uzayın en uzak noktasına boyunca tanıtacağım.

Özellikler:

Stratejik RPG Oyun – Yaklaşım her yönüyle oyun olarak istiyorum. Savaş, mürettebatın ilerleme, emekli olmak istediğinizde envanter yönetmek ve nasıl seçersiniz. Başarı için hiçbir set yolu yoktur.

Geniş Ganimet Toplama İle binlerce öğeleri toplamak, BRİG 12 fazla bir bol miktarda alan yağma. Her madde nadir ve istatistikler değişen ve ekibi donatmak, onları beceri ve saldırıları sağlamak, ya da savaşta yardım için zenginleştirerek zanaat yardımcı olabilir. Yağma savaşları ya da dönüm nimetlerini sırasında kazanılır. Ayrıca kredi için yağma satmak veya toplama manikür yardımcı olmak için yeni öğeler için onları kurtarmak.

Derin Karakter İlerleme Ağaçlar – Montaj ve nezaret farklı ve güçlü bir takım sadık mürettebat. 35unique ekibi sınıfları, neden istediğiniz mürettebat optimize etmek için ilerleme ve XP yönetebilirsiniz.

Mizahi Saldırıları ve Becerileri – iyi giyimli zehir tüküren yılanlar, kaplama düşmanları yeşil jöle, ateş yıkıcı silah bırakması için DOOOOOOOOOOOOM! tarzı düşmanlarınızı yok etmiş olacaksınız.

Emekli, Sıfırlamak, Yeniden – BRİG 12 benzersiz oyun döngü sağlar tutmak için tüm yağma sonra emekli olmak için tesviye-up koymak. Ek yükseltmeleri ve palavra hakları için emeklilik ısland kurmak için oynamaya devam.

Bol Karakter Özelleştirme – Seni istiyorum mavi aynı şekilde? Erkeklerde pembe? Gür sakalları? Portakal hem de tepe kelinle? Peki, yargılamıyoruz, ve onlar var! 42 saç modelleri, 22 yüz şekilleri, 16 saç renkleri ve karakterleri istediğiniz şekilde oluşturabilir 16 sakal seçenekleri.

Gerçekten Özgür için Play – BRİG 12 tamamen ücretsiz oynanabilir. Oyunun tüm yönleri ile oynamak için herhangi bir sınırlama vardır. Mağaza sunulan öğeleri orada güzelsin ve daha hızlı istediğini elde edin.

BRIG 12 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: i5+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0b
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Have fun!

BRIG 12 YAPILAN YORUMLAR