Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Burnout Paradise: The Ultimate Box

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Download Burnout™ Paradise: The Ultimate Box bugün. Paradise City Burnout serisinin en çok satan için henüz en büyük ve en tehlikeli ayarı. Büyük ayarı oyuncu veren bir yol ve 70’den fazla farklı araba ile yeraltı geçitleri yüzlerce mil boyunca araç yarış dünya keşfetmek için sona erdi, açık. Sokaklarda olay arasında hız, Paradise City ehliyet kaydedilen puan toplayan. Reklam panoları kırıp, rampalar atlama ve geliştirilmiş hasar sistemi çöküyor sürdürerek, çok övülen “Tükenmişlik” lisans kazanmak.

Burnout™ Paradise: Ultimate Box özellikle PC için orijinal oyun büyük bir oyun ve modları yanı sıra eklenen bir içeriğe sahip. Şimdi yeni bir Gün/Gece döngüsü ile geceleri Paradise City sokaklarında seyir. Geceleri yarış gibi bir şey yok. Son Kutu da yeni bir heyecan binmek için motosiklet içerir. 70 yeni motosiklet özgü zorluklar almak. İki bisiklet başlangıcında mevcuttur, FV1100 ve Nakamura Firehawk V4 dahil olmak üzere, kilidi veya indirilebilir ek sürmek. Ayrıca yeni koşulları çeşitli özellikleri dinamik hava ekledik. Daha önce Burnout™ Paradise oynadım bile, asla Burnout™ Paradise: Ultimate Box gibi bir sorun yaşadım. Bugün PC için indirin.

Burnout Paradise: The Ultimate Box Sistem Gereksinimleri

  • Supported OS: Windows XP (SP2), Windows Vista
  • Processor: 2.8 GHz Pentium 4 XP / 3.2 GHz Pentium 4 Vista
  • Memory: 1 GB RAM XP / 1.5 GB Vista (2 GB recommended)
  • Graphics: DirectX 9.0c compatible with Shader Model 3.0, requires 128 MB or more and contain one of these chipsets: Nvidia 6600 or greater, Radeon X1300 or greater
  • Sound: DirectX 9.0c compatible
  • Hard Drive: 4 GB of free space or more
  • ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. 

   INCLUDES SOFTWARE THAT COLLECTS DATA ONLINE NECESSARY TO PROVIDE INGAME ADVERTISING.

Burnout Paradise: The Ultimate Box YAPILAN YORUMLAR