Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Byte Chaser PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Agein Han tam daldırma sistemi test etmek için sanal bir dünya inşa ettiler. Bir test sırasında sistem hataları. Onun kendi yaptığı bir dünyada sıkışmış, sadece dünya onun organize daha iyi bir iş yapmış olmayı diliyor. Kırık seviyeleri kaçmak için şifre kilidini açmak için anahtarları toplamak için çalışan, Agein, şifre için fon ipuçları kaçmak için, çalıştırmak, hayatta kalmak ve dünyayı sorumlu bıraktı yapay zeka gerçeği anlar nasıl anlamamız gerekir.

Bu deneysel yapısalcı hayatta kalma oyunu. Şu anda, ilk beş düzeyleri bırakmadan, sistem üzerinde geri bildirim almak için geldim. Her zaman her şey anlamsız ise (yani,) iyimser nihilizm felsefesi ile motive, yapmak ve olmak istediğinizi seçin ve bir görsel, mekanizması uzayda bu düşünceleri keşfetmek için bu oyunu yarattı. Bu bizim gerçek doğası hakkında derin düşüncelere dalmaya, sanat eseri biraz, bir oyun, ve bit gibi.

Erken erişim olarak serbest olduğum gibi, daha ne istiyorsun geribildirim için arıyorum, ne çalışmıyor, insanlar burada sıcak olan fikirlerin ne düşündüğünü ve yorumları.

Byte Chaser Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel core i7
  • Bellek: 8 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 840M
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Byte Chaser PC YAPILAN YORUMLAR