Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Call of Duty® 4: Modern Warfare®

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1) Toplam Oy: (5,00) out of 5)
Loading...


Infinity Ward, Call of Duty® serisi Call yaratıcıları, yeni aksiyon-gerilim filmi Ödülü kazanan takım en yoğun ve sinematik aksiyon deneyimi sunuyor. Gelişmiş ve güçlü modern ateş gücü bir cephanelik ile Call of Duty 4: Modern Warfare silah dünyayı tehdit eden haydut düşman bir grup almak için dünyanın en tehlikeli noktaları için taşınırlar oyuncular.
İki ABD Deniz piyadesi ve İngiliz S. A. S. askeri virajlarla dolu bir açılım hikayesi ile mücadele, oyuncular hız, doğruluk ve iletişim zafer için gerekli olduğu bir savaş alanında gelişmiş teknoloji, üstün ateş gücü ve koordine kara ve hava saldırıları kullanın. Epik başlığı da online hayranları sebat, bağımlılık ve özelleştirilebilir oyun yepyeni bir topluluk sağlayan çok oyunculu eylem ilave bir derinlik sunar.

 • Otantik Gelişmiş Silahlarına Sahip bir mevcut cephanelik fazla 70 yeni ve özgün silah ve mühimmat gelen saldırı tüfekleri ile lazer siteleri, claymore mayınları, .50 kalibrelik keskin nişancı tüfeği ve M-249 SAW makineli tüfek. Gece görüş gözlüğü ve ghillie uygun, maksimum gizleme için, Call of Duty 4 gibi aksesuarlarla: Modern Warfare kilitli ve misyonu gerçekleştirmek için dolu oyuncu var.
 • Koordinatlı Saldırı ve Destek – Teslim en etkileyici aksiyon gerilim hiç başlık kapakları modern savaş asker için uydu, nerede ihtiyaç için hava desteği kritik başarı. Adrenalin dağıtım-taktik helikopterden ip, saldırı helikopterleri bir armada binmek, düşmanı kalelerinden çıkarmak için jetleri kullanmak ve sanat hava gemileri bir devlet içinde ne kadar yüksekte binlerce düşman meşgul bile hızlı oyuncular kaydeder.
 • Sinema Kalitesinde Grafik ve Ses özelliğine Sahip, muhteşem yeni nesil grafikler, oyuncu olacak çizilen içine sinematik yoğunluğu Call of Duty 4: Modern Warfare. İnanılmaz özel efektler, gerçekçi derinliği alan mesafesi, özel ışıklandırma, karakter öz-gölgeleme, doku akışı gibi fizik dahil olmak üzere, etkileri en foto-gerçekçi oyun deneyimi içine oyuncular askere sağladı. Görev ödülü Çağrısı ile gerçekçi grafikler ve gerçekçi savaş chatter birleştirmek-ses tasarımı kazanan ve oyuncular daha önce yaptıkları gibi, savaş karşı karşıya gelecek.
 • Eşsiz Derinlik çok Oyunculu – çok Oyunculu oluşturur gelen başarı Call of Duty 2 sunarak sürekli çevrimiçi deneyim için daha fazla topluluk etkileşim. Sahip create-a-sınıfı seçenekleri sağlayan oyunculara özelleştirme dişli olan için en uygun oyun deneyimi sağlayarak puan. ve perks, onca yolu çöpçatanlık ve liderler için en son izleme, Call of Duty 4: Modern Warfare – multiplayer ayarlamak için teslim kolayca erişilebilir ve bağımlılık yapıcı bir online oyun için.
Call of Duty® 4: Modern Warfare® Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • Supported OS: Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
  • DirectX Version: Microsoft DirectX 9.0c (included)
  • Processor: Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® and AMD® 1.8 Ghz Dual Core Processor or better supported
  • Memory: 512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
  • Graphics: NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon® 9800Pro or better
  • Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
  • Hard Drive: 8GB of free hard drive space
  • Internet: Broadband connection and service required for multiplayer connectivity

Call of Duty® 4: Modern Warfare® YAPILAN YORUMLAR