Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Call of Duty: Infinite Warfare Digital Deluxe Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Of Duty: Sonsuz Savaş Digital Deluxe Edition Arama ile en iyi dijital değer. Modern Warfare Görevi* Tecrübe VE Call of Duty Duty® of Duty: Sonsuz Savaş, Çağrı: içerir: Sonsuz Savaş Sezon büyük bir fiyat için** Pas! Ayrıca Terminal Bonus Harita, Spaceland Pack Zombi, BulletHawk & Hellstorm Kişiselleştirme Paketlerinin yanı sıra Arama Kartı içerir.


*Başlat, yeniden düzenlenen Modern Warfare de orijinal Call of Duty sadece 10 MP haritaları: Modern Warfare oyun içerir. Ek MP haritaları 12-31-2016 tarafından yapılacaktır. Yeniden düzenlenen Modern Warfare full Oyun indir. İnternet bağlantısı gerekli. Daha fazla bilgi için, ziyaret edin www.callofduty.com/MWR_FAQ lütfen.

SEASON PASS TEKLİF Al: 10 Nadir satın artı yeni prototip silah tekne için 1000 Bonus Hurda üzerine Düşer.

Sonsuz Savaş 3 benzersiz oyun modu: Kampanya, Multiplayer ve Zombi sunar.

Uzayın ölümcül, aşırı ortamlarda aşmaya çalışırken Kampanyada, oyuncular Kaptan Reyes, acımasız bir düşmana karşı kalan koalisyon güçlerine önderlik etmek zorunda olan pilot döndü Komutanı olarak oynayın.

Multiplayer hareket sistemi bazlı sıvı bir ivme birleştirir, oyuncu her saniye önemliyken yoğun bir oyun deneyimi oluşturmak için harita tasarımı, derin özelleştirme ve yeni savaş rig sistemi duruldu. Savaş Kuleleri nihai savaş sistemleri vardır. Her Rig oyuncu tarafından giyilen bir üstün, taktik savaş takım elbise ve oynamak tamamen farklı stilleri için inşa edilmiştir.

Zombi zamanda geri sürmek bir bolluk ve harika bir arcade ile tam bir 1980 Eğlence Parkı oyuncular taşıyacak.

Duty® of Duty: Modern Warfare geri döndü, yeni bir nesil için gerçek high-definition olarak yeniden düzenlendi. İkonik kampanya yaşayın ve online olarak arkadaşlarınızla takım.

* Önerilen perakende satış fiyatları esas alınarak; gerçek tasarruf değişebilir. -Oyun deposunda Sonsuz Savaş Download Season Pass içeriği. Season Pass satın alanlar ek ücrete tabi olacak gibi, ayrı ayrı harita paketlerini satın. Kullanılabilirlik, fiyatlandırma ve çıkış tarihleri platform ve bölgeye göre değişebilir. Season Pass içeriği ayrı olarak satılabilir. Oyun gerekli. Ayrı satılır.

Call of Duty: Sonsuz Savaş yalnızca satın alındığı bölgede oynanabilir olacak. Daha fazla bilgi için, ziyaret edin https://support.activision.com/articles/FAQ/Call-of-Duty-Infinite-Warfare-PC-Region-Definitions lütfen.

© 2007, 2016 Of Publishing, Inc. SONSUZ SAVAŞ Call OF DUTY, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY, CALL Of Publishing, Inc ticari markalarıdır.”

Call of Duty: Infinite Warfare Digital Deluxe Edition Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Infinite Warfare Digital Deluxe Edition YAPILAN YORUMLAR