Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Call of Duty: United Offensive

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Görev™ Çağrısı ile Yılda 50 Editörün Seçimi ödülleri dünya çapında 80’den fazla Oyun ödüllü geliştirici Gri İnteraktif Duty™ Infinity Ward’un Call başarısını takip eder Madde-kazanan: United offensive™. Dünya Savaşı’nın en can alıcı savaşlar, Bulge Kursk, Sicilya işgali ve Savaş Savaş da dahil olmak üzere bazı Amerikan, İngiliz ve Rus askerlerinin rol almak.
Bir bombacı tankları mücadele, cipler, motosikletler, hatta. Ekibinle kar ve yağmur ile çalışmak, lav silahları ve taşınabilir makineli tüfek dahil olmak üzere, ya da topçu saldırılarında arayarak yeni silah kullanarak. Üç kampanyalar yayılan 13-Yeni Tek Oyuncu misyonlar. Hakimiyet de dahil olmak üzere 11 heyecan verici yeni Multiplayer harita ve 3 yeni multiplayer modları, Bayrak ve Base Assault Yakalayın.

© 2006 Call Of Publishing, Inc. Call of Duty ve Call Of Publishing, Inc şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ve ticari isimler ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Call of Duty: United Offensive Sistem Gereksinimleri

  Minimum: Full Version of original Call of Duty, 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX 9.0c compatible 32MB hardware T&L-capable video card and the latest drivers*, Microsoft Windows 2000/XP, Pentium III 800MHz or Athlon 800MHz processor or higher, 128MB RAM (256MB Recommended), 1150MB of uncompressed free hard disk space (plus 600MB for Windows 2000/XP swap file), 100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers, 100% Windows 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers, DirectX 9.0c (included)
  Multi-player Requirements:

  • Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported
  • Internet play requires 56kbps (or faster) modem and latest drivers
  • LAN play requires network interface card and latest drivers

  Important Notice: *Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Call of Duty United Offensive. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX 9.0c compatibility.
  Supported Chipsets

  • All ATI Radeon cards
  • All nVidia GeForce cards
  • Matrox Parhelia

Call of Duty: United Offensive YAPILAN YORUMLAR