Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ChildrenBreak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


ChildrenBreak bir asimetrik korku oyunu birinci ve üçüncü kişi. 1 karşı 1 ve 4 karşı iki modları: 8 erişebilirsiniz. Kurtulan somutlaştırmak ve kaçmak gerekir. Yolculuğunuzda size yardımcı olacak, hedeflerinize ulaşmak için silah ve diğer araçları gerekir. Aynı zamanda belirli nesneler ve güçleri olan bir katil somutlaştırmak! Diğerlerinin kurtulması için bir survivor avunmak için dikkatli olun! Rolünüz hepsini öldürmek! Her survivor onarım, daha hızlı, daha fazla dayanma gücü belirgin bir şey olacak…

Bir survivor, olacak erişim için çoklu silah gibi bir beyzbol sopası, ahşap dalları, bardak, vazo… nakavt katil! Araba tamiri, polis, katil kaçmak için en iyi yoldur tekne tamiri arama. Ama dikkatli olun: her katil aynı zayıflık yok! Eğer başkaları ile tek başına ya da kaçış, oyunu kazanırsınız.

Bir katil, sen, ona göre seçilmiş katil, özel güçleri veya nesneleri! Avının izini sürüp ani ölümü tadacaktır yapmak. Acımak yok, sadece şiddet! Kimse bölgenizdeki kaçmak gerekir. Eğer tüm kurtulanlar kaçış, oyunu kaybedersiniz.

Wukimos: Geliştirici / Proje Yöneticisi

Nshow: Geliştirici / Yardımcısı Proje Lideri

Falkio: Topluluk Yöneticisi / Çevirmen

Shaygheera: 3D modeller

Percy: Geliştirici

Nyarlathotep: Fikirler veren

ChildrenBreak Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
  • DirectX: Sürüm 11

ChildrenBreak YAPILAN YORUMLAR