Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Citadel: Forged with Fire

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ateşle Dövme Kalesi: sihir, büyü yapma ve inter-kingdom çatışma unsurları ile kitlesel çevrimiçi sanal bir RPG. Sihirli sanat yeni yetme bir çırak olarak, Ignus tehlikeli dünyayı araştırmak için yola çıkacak. Amacınız: kendiniz için bir ad oluşturun ve arazi iktidar Evler arasında ün ve güç elde etmek.

Kendi kaderini kontrol etmek için tam bir özgürlük var; hile ve müttefikleri ve düşmanları arasında saflarına yükselmek için hile, kapak araziler diğer oyuncular rezil bir avcı olmak, teklif yapmak için büyük ve eşsiz kaleler, Evcil Hayvanlar güçlü yapı ve keşfedilmemiş topraklar zengin ve ilginç bir geçmişi çözülmeye ziyaret edin. Nihai güç ve etkileme yolunu tercih senin.

Ignus büyülü dünyasına hoş geldiniz: süpürme ovalar 36 kilometre karelik bir kara, yoğun ormanlar, sarp dağlar, irin dolu bataklıklar ve donmuş tundra. Güçlü eserler kurtarmak ve binlerce yıl yayılan zengin bir tarihi ortaya çıkarmak tehlikeli mağaraları ve antik kalıntıları keşfetmek gibi taş üstünde taş bırakmayın. Siz ve müttefikleriniz ev aramak için mükemmel bir yer bulmak üzere ülke çapında bir yolculuğa çıkıyorlar.

Güçlü bir büyü çeşitli usta. Özü büyü hızla dünyanın kaynakları bol hasat kullanın, cennetten Yangın ile göktaşları getir, ya da asansör ve Telekinezi ile tüm kaleyi atmak. Mistik sopalar ve değnekler, sihirli bir şekilde doldurulmuş balta, kılıç, Topuz, çekiçler büyük bir seçim arasında seçim kanal keşfetmek ve büyülü eldivenler.

Büyük bir Ev oluşturmak için diğer Warlocks ile çabaları hizalayın. Güç, tasarım ve bitki kendi Evi bayrak iç bir hiyerarşi oluşturmak, büyük kaleler inşa etmek ve hunt, efsanevi yaratıklar için bir takım kaynakları paylaşmak. Muhalif Evler ile savaş veya hile ve iç kaosa neden olmak ve kendi içinde saflarına yükselmek hile planları kapak.

Kullanım Pasifize vahşi yaratıklar evcilleştirmek ve kölelerinin bir ordu kurmaya çalışıyor büyü. Evcil arkadaşları deneyim kazanmak ve savaşta dünya ve Zafer giderken sizinle büyüyecektir. Vahşi Orklar bir kalabalık bir düşman Kalesi kuşatma, Atlara ve hızlı bir şekilde büyük yatay geçiş, ya da düşman üzerine bir Ejderha arkasından ateşli ölüm yağmur Ulukurt!

-Bina editor kullanımı kolay ve içerisinde bulunan yapısal parçaları yüzlerce kullanarak Rüya Kale inşa, ya da dinamik yıkım motoru yararlanın ve başkasının ezmek. Savunma kalkanları saldırı kuleleri, mana havuzları ve yeniden doğma taş gibi büyülü yapıları ile kale geliştirmek. Kilidini yeni tahkimat malzemeleri ve bina özellikleri kadar seviyesi gibi tek limit ile çalışmak için bir çok malzeme ve parçalar ile hayal gücünüz.

Yaşlı, sakallı ve bilge bir Büyücü ya da genç, hırslı ve azimli bir Mage misin? Giysi ve silah seçenekleri büyük bir çeşitlilik ile kendi stilinizi oluşturun. Citadel zengin ve derin yağma üretim sistemi ile bu maddelerin istatistikler arasında yakın sonsuz bir çeşitlilik keşfetmek; her ganimeti çekin ve farklı canavarlar mücadele ve zindan keşfetmek sürekli olarak tatmin edici ve unutulmaz bir deneyim olmasını sağlar.

Uçmak varken neden yürüyeyim? Gökyüzüne çıkmaya Wizardly kahramanlık kullanın. Özel bir kolaylık hazırlanmış süpürge, uysal ve ejderhalar, dev Kartallar gibi havada arkadaşları mount veya uçuş canavar ya da süpürge yardımı olmadan izin güçlü iksirler uydurmak için simya kullanın.

Citadel: Forged with Fire Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or better
  • İşlemci: 2.0GHZ or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 950 equivalent or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or better
  • İşlemci: 3.0GHZ or better
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Citadel: Forged with Fire YAPILAN YORUMLAR