Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clicker Heroes 2 PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

2 tıkırtı Heroes harika bir oyun alma duygusu ile ilgili bir oyundur. Efsanevi yaratıklar yenmek için hiç bitmeyen bir yolculuk, dünyanın sonsuz sayıda üzerinden ilerliyor. Her zaman başka bir yükseltme olacaktır.

1.Oyun 52e394+ Saat!

Özellikleri

Bölge bölge Hop daha yüksek bölgelere ulaşmak yardımcı olacak canavarlar ve satın alma dişli ve yükseltmeleri yenmek için. Bir kez yeterince güçlüsün, dünya daha iyi yükseltmeleri kilidini daha güçlü canavarlar bulacaksınız dünya için ileri!

Hızlı canavarları öldürmek yardımcı olacak beceri tatmin edici ton kilidini. Büyük Tıklama, Büyük Tıklayın, Multiclick, ve daha fazlası. Maksimum DPS için mükemmel bir kombinasyon ve rotasyon bulun!

Dünyanın çok sayıda fethetmek ve daha fazla altın ve deneyim arama benzersiz canavarlar yenmek!

Sen yokken senin için oyun oynamak için Automator özelleştirin. Otomatik vites seviye, yeni vites almak ve karmaşık beceri kombinasyonları oluşturun. Mükemmel Automator dizileri işçiliği ile verimliliği en üst düzeye çıkarmak.

Başarı için büyük yetenek ağacı istatistikler ve becerileri için harika yükseltmeleri yüzlerce ile kendi yolunu seçin. İstediğiniz şekilde oyunu oyna!

Clicker Heroes 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7, or Windows 8 Classic
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2006 or newer graphics card.
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any sound card.

Clicker Heroes 2 PC YAPILAN YORUMLAR