Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Nod hani Havariler, sonunda peşimizden geliyor. -Kazanan ve en Tiberium saga satan Electronic Arts’ ödülü hayranları serinin tarihindeki aşk için geldim çekirdek mecburiyetten koruyarak Komut & klasik hızlı ve akıcı Command & Conquer oyun için yenilikler çok sayıda tanıtacak 4 Fethetmek, güçlü bir sonuca geliyor.
Bu yıl 2062 ve insanlık yok olmanın eşiğinde. Yıllardır dünyayı etkisi altına aldı ve yeralan Küresel Savunma Girişimi ve Nod Kardeşler arasında amansız bir çatışma yıl boyunca başlıca nedeni olarak görev yapmıştır Tiberium, gizemli, yabancı kristal yapısı, gezegeni yaşanmaz hale bulunur. İnsanlık Kane, Nod kehanet lideri, inzivaya GDI Tiberium ve koşum gücünü kontrol edebilecek bir sistem geliştirdi bu mesajı iletmek için ortaya çıkıyor yok olmanın eşiğinde. Ama GDI işbirliği olmadan bu “Tiberium Kontrol Ağı kurmak” olamaz. Böylece, iki karşıt hizip – GDI ve Nod – kaçınılmaz olarak çaresizlik içinde aynı amaç için insanlık söndürme gelen Tiberium durdurmak için kendilerini bulmak.
15 yıl sonra, ağ neredeyse tamamlandı, Tiberium sıkı kontrol altında ve canlanmış, yeni değişmiş gezegenimizin refah ve ilerlemenin yeni bir çağın eşiğinde. Dünyanın vatandaşları Kane yardım için seçtim ciddi düşünmeye başlar, ve karşılığında ne isteyecek. Tiberium efsanesinin dramatik son sahnesi bu soruları ve daha fazla yol.
Hızlı ve akıcı C&C oyun için yenilikçi yeni özellikler bir sürü ile, 4 Command & Conquer oyuncular C&C. takım çalışması ve sosyal etkileşimi teşvik eden bir mobil baz, sürekli olarak iki hizip, co-op oyun her biri için gerçek zamanlı çevrimiçi profili, 3. sınıf bir sistem olarak güncellenen tüm oyun modları arasında sürekli oyuncu ilerleme ve 5v5 nesnel-tabanlı çok oyunculu modu oynamak için tamamen yeni bir yol sunuyor diğer C&C deneyimi farklı olarak 4 yapmak Command & Conquer.

 • Epik Sonuç Destan – Kane döndürür, heyecan verici sonuç için bir oyun dünyasının en uzun soluklu hikaye anlattı aracılığıyla cesur canlı aksiyon sinematik. Kampanya solo almaya ya da bir arkadaşı ile takım ve işbirliği içinde oyun seçin!
 • Seçim Sizin Sınıf – seçebileceğiniz üç farklı sınıf hem GDI ve Nod, her biri kendi özel birimler ve güçler için daha stratejik ve mücadeleci seçenekleri bu maç oyun stili tercihi! Alacak olan saldırı, Savunma ya da Destek sınıfları?
 • Her zaman üzerinde Taşımak İçin ilk defa C&C Serisi: muazzam, mobil, bir baz, Paletli, sağlar toplayın ve hareket üssü ile ordu için yeni bir katman stratejik derinlik. Sahadan ve dağıtmak seçtiğiniz her zaman ve her yerde taşımak gibi birimleri oluşturmak.
 • Kalıcı Oyuncu İlerleme – daha fazla düşman birimleri yok, daha fazla deneyim puanı kazanmak için ilerlemeyi oyuncu profili. Yeni birimler kilidini seviye yukarı, yetki ve yükseltmeleri ordu daha güçlü yapmak için!
 • Takım ve Savaşı Online – Katıl senin adam komutanları online ve mücadele rakipler en büyük C&C çok oyunculu tarih dolu 5 vs 5 hedef tabanlı savaşlar! Favori class seçin ve düşmanlarınızı dövmeye çalışırken hedefleri fethetmek gibi bir sonraki seviyeye online strateji eylem. Yeni parti sistemi arkadaş parti ile bir online savaş diğerine hareket sağlar.

Online Yasal Uyarı

SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ SÜREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI, EA HESABI, KAPALI SERİ KODU İLE KAYIT VE KABUL OYNATMAK İÇİN GEREKLİ. YAZILIM KAYIT SERİ KODU BAŞINA BİR EA HESABI İÇİN SINIRLI VE DEVREDİLEMEZ. EA HESAP AÇMAK İÇİN 13+ OLMALIDIR. EULA, EA KULLANIM ŞARTLARI VE ÖZELLİK GÜNCELLEMELERİNİ WWW.EA.COM BULUNABİLİR. EA HİÇBİR EK ÜCRET İÇİN BELİRLİ BİR ARTIMLI İÇERİK VE/VEYA GÜNCELLEMELERİNİ SAĞLAMAK, EĞER VE NE ZAMAN MEVCUT OLABİLİR. EA 30 GÜN WWW.EA.COM YAYINLANAN HABER SONRASINDA ONLİNE ÖZELLİKLER EMEKLİ OLABİLİR.

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Sistem Gereksinimleri

  En Düşük:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 veya daha iyisi, AMD 64 X2 veya daha iyisi
  • Bellek: 1 GB (1.5 GB Vista ve Windows 7)
  • Sabit Disk: En az 10 GB boş sabit disk alanı
  • Ekran Kartları: 256 MB (SM 3.0) – Nvidia GeForce 6800 veya daha iyisi, ATI Radeon X1600 veya daha iyisi
  • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
  • DirectX®: DirectX 9.0c
  Önerilen:

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz; AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 5600+
  • Bellek: 2GB
  • Ekran Kartı: 256 MB (SM 3.0) – Nvidia GeForce 8800 veya daha iyisi, ATI X1900 veya daha iyisi

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight YAPILAN YORUMLAR