Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cosmi-Cave 64

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Bu ultra-retro 64 x 64 incelemesi oyunu, Atlas, Dünya, bir hazine sadece bir efsane olduğunu bulmak için bir göreve yeraltı kozmonot bir uygulayıcı! Aslında “Düşük Rez Jam” için yaratılan bu ücretsiz oyun oyun genişletilmiş bir versiyonu! Uzunluğu eski Atari oyunları gibi tek oturum playthroughs için tasarlanmıştır, ama o eski oyun değil, bir şekilde heyecan verir prosedürel doğası.

Usulen oluşturulmuş bir dünya kazmak için madencilik lazer kullanın. Şimdiye kadar daha iner gibi dünyanın sert alır, ama senin daha zengin.

Sana aşık, o yüzden kafana dikkat et ve madencilik lazer kullanan yüzeyinin altında gizlenen diğer canlılar ve bazı gevşek kayalar vardır.

Bu ortaya çıkarmak ve hasat çeşitli maden yatakları ve toplamak maden kazı Fonu düştü! Ama tırmanırken, bir araç ile mağaralarda sıkışıp kaldım çünkü çok açgözlü ve kaynaklarınızı ihmal: tüm sağlık Kaybetmek, ya da kendini yok, para taşınan miktar azaltacaktır yok.

Ve bu canavarlar karşılaşma. Bazıları kavga edersen yakıt düşebilir.

Gezegenin içinden yırtmak için iyi bir lazer mi ihtiyacınız var? Yerel yaban hayatı ile itişme düşük sağlık var? Yüzeyin altında uzun yolculuklar için daha büyük yakıt rezervleri mi ihtiyacınız var? Bazı donanım yükseltmeleri için yüzeyde dükkanına dön! Daha doğrusu bir hata yaptın çünkü dükkana dönmek için değil, kendi isteğinle geri dönmek istersin çünkü sen kazmak gibi çıkış stratejisi planı emin olun.

Cosmi-Cave 64 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows
  • İşlemci: Dual-Core 2.0 GHz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon X1300/NVidia GeForce 6600 GT or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX-Compatible Sound Card

Cosmi-Cave 64 YAPILAN YORUMLAR