Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crashlands

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


2016 TİME Dergisinin En İyi 10 Oyun
“Bir oyun ve yapılması ne diyebilirim genellikle, ama Crashlands DEĞİL ne olduğunu anlamak zor. Komik, kurnaz, fighty, ürkek, makey, adventurey yazın… bir şey. Serin bir oyun yapmaya başladılar ve duramadım sanırım. “Tycho, Penny Arcade

Crashlands, bir hikaye ile zanaat, savaş ve macera yolunuzu sass ile taşan İşçiliği ARPG tahrik!

Son gönderi Hewgodooko adlı bir çene sıkıntısı çeken uzaylı istilası ile sabote edilmesi nedeniyle, yabancı bir gezegende mahsur bırakarak veriyorum Akı Dabes, Galaktik bir kamyoncu olmak. Paketleri almak için acele olarak aşmak için kalçalar sizin fikir ve her iki gerektirir dünya hakimiyeti hain bir komplo, sarılmış olacaksın. Yerel duygulu hayattan tarifler öğrenmek, gezegen Woanope gelişmek için öğrenmek gibi yeni arkadaşlar, eski sırları ortaya çıkarmak ve ölümcül patronlar, uysal her şey ve evden kendine bir ev inşa yapar.

Temel Özellikler

İşçiliği Sistemi Geniş
Dünyayı keşfetmek ve onun sırlarını öğrenmek gibi kilidini 500 craftable öğeleri!

Kendi kendini yönetme, Sonsuz Stok
Crashlands, envanter sonsuz, kendi kendini yönetir ve ihtiyacınız olduğunda araçları alır, bu yüzden macera odaklanmak, ve binası heyecan verici. Hiç çantanı kazmak veya ana stok alanı boşaltmak için geri döneceksin!

RPG Tarzı Karakter İlerleme
Daha da şaşırtıcı öğeleri oluşturma-daha güçlü ol! Güç büyüdükçe, dünyanın yeni bölgelerine girişim, tuhaf karakterler tanışın, yeni hikayeler keşfetmek ve yeni ve ilginç düşmanlarla karşılaşabilirsiniz.

Beceri-Tabanlı Dövüş
Karşılaştığınız düşman saldırılarına bilgi ve beceri, çeviklik kullanın ve onları yenmek için fikir! Oluşturabilirsin araçlar onlarca gücüyle mücadele gücünü artırmak için. Ateş, onları sersemletici, zamanı yavaşlatmak ve daha fazla düşman.

Sezgisel Bankası Binası
Crashlands bir üs inşa fingerpainting gibi geliyor, bu kadar basit. Güzel oluşturmak, dakikada üsleri yayılan!

Tameable Yaratıklar
Crashlands her yaratık güvenilir mücadele yardımcı olabilir. Yumurta, kuluçka süresi, ve sevinç çok kendi sevimli ya da çirkin paket kilitli. Büyümek için özel öğeleri zanaat ve onları güçlendirmek.

Kocaman Sorunları olan kocaman bir Dünya…
Dört duygulu yarışları, üç kıta, gezegen, ortada bir tuzak, lanet paketleri teslim etmeye ve geleceği için destansı bir teklif. Dalış için sadece yeni tanıştığınız ya da özel teslimat paldır küldür acele karakter sidestories içine acele etme. Maceralar yüzlerce, yüzlerce, ve gezegen Woanope üzerinde keşfedilecek çok şey var!

Crossplatforminess
Eğlenceyi durdurmak istemiyor? Crashlands ayrıca mobile – aynı oyun, bulut ile senkronize ilerleme mevcuttur – bu yüzden durmak zorunda!

Crashlands Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 2.5 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128mb Video Memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Crashlands YAPILAN YORUMLAR