Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crazy Justice

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Çılgın Adaletle ayakta kalan son kişi ol! Bir Kahraman seçin, seç ve becerileri özelleştirmek ve en iyi Şampiyon olmak için güçlü silahlar ganimet. Dünya çapında seyahat arkadaşları ile şeytani güçlere karşı kaydetmek veya ÜCRETSİZ 100-oyuncu PvP modunda en iyi olmak. Ayakta kalan son kişi kazanır.

Çılgın Adalet, yeni Battle Royale hissi fantastik bir dünya keşfedin. Kahramanları sever misiniz? Kahramanlar onlarca beğendiğinizi seçin, yeteneklerinizi seçin sonra kendi özel karakter oluşturmak için bazı inanılmaz silahlar ganimet. Her zaman güvenli bölgede kalmak! Son Kahraman ayakta olacak?

Çöl alanı üzerinden seyahat, Osiris Tapınağı gizli yağmalar bul, karda Büyük yanı başında ziyaret alan bağlı. Bu inanılmaz büyük bir alanı dolaşmak için, sadece bir araç almak ve Çılgın Adalet muhteşem dünyayı keşfetmek zorunda değilsin En iyi bölümü:.

Normal Battle Royale oyun, herhangi bir yetenekleri olmadan veya Beceri Royale modunu seçin ve her maç, her biri kendi oyun önce Kahraman seçin-özel yetenek değişiyor. Kane, kullanım Hegarts gücü ile bir zehir haline ya da bir yerlerde bir çatıda gizlemek ve av Casus ile başlayalım. Dağıtmak taret, duvarlar, merdivenler, kalkanlar, solucan delikleri veya kullanmak başka bir beceri, güverte ne içerdiğini size kalmış.

Arkadaşlarınızı arayın: kadro zamanı. Çapraz kullanım-PC, Xbox One ya da Nintendo Geçiş arkadaşlarınızı davet etmek için Deli Adaletin özelliğini Kullan. Bir bandaj bırakarak takımına yardım etmeyi, ya da gelen düşman ortaya çıkarmak için birlikte bir savunma sistemi oluşturmak. Her Kahraman güçlü ve zayıf yönleri vardır, ama birlikte çalışarak başarı sizin olabilir.

Çılgın Adalet, inanılmaz yağmalar, gizli alanları, sualtı yerler dolu 6 km2 den fazla bir alanı keşfedebilirsiniz. Ama dikkat! Bir süre sonra kış bölgede su veya kamp altında çok fazla kalmak zarar verir. Harita hikaye unsurları dayalı gelecek güncellemeler sırasında değişecek demektir multiplayer tabanlı bir hikaye oluşturmak için hedefliyoruz.

Playstyle ne olursa olsun, Deli Adalete bulabilirsiniz. Çılgın Adalet’ deckbuilding sistemi ile, aynı Kahraman gibi bir savunma builder, “Flash” veya suikastçi olabilir. Kahraman özel yetenek yanında yeteneklerini özelleştirmek ve her Kahraman kendi yapmak kartları onlarca seçin.

Co-op oyunları sever misiniz? Arkadaşınla Çılgın Adalet hikaye modu oynamak ve bu inanılmaz, özellikle fantezi esinlenen bir dünya keşfetmek mümkün olacak. En sevdiğiniz Kahraman olarak kendinizi düşünün. Deli misyonları tamamlamak onlarca. Kötü güçler Dünyayı kurtarmak. Çılgın Adaletin dünya uzatıyoruz yeni misyonlar onlarca gerçekleştirmek.

Sevgili Destekçileri,

ilk ve en önemlisi, biz gibi demek teşekkür için kalıcı güven ve destek. Bu Çılgın Adalet toplum olmadan mümkün olmazdı bugüne kadar inanılmaz bir yolculuk oldu. Doğru oyun şekli bize doğru kararlar yardımcı oluyor.
Oyun ve toplum için en iyi olanı anlamamıza yardım etti. Diğer çok oyunculu modlar ve hikaye kal ödenmiş ise bu oyun, Battle Royale ve Royale Beceri oyun modları ücretsiz yapıyoruz.
Onur destekçileri kimler geçti bizi destekleyen bu sefer – ayrıca mevcut ödülleri – biz gibi yükseltmek bizim saygı ile daha inanılmaz oyun içeriği: Tüm zamanların Savaş gerçek erişim ile her zaman +%50 XP Boost, iki inanılmaz ve özel backer graffities Ayrıca biz üçlü-oyun sikkelerin esas değeri paket (CrazyCoins kullanılabilir satın kostümler, duygulu, aksesuarlar, graffities, yeni insansız hava araçları, insansız derileri, araç kaplamaları vb.).
Tekrar destek ve sabrınız için teşekkürler, savaş için hazırlanırken, bizimle kal. Erken Erişim yakın gelecekte-Battle Royale tabanlı inanılmaz bir hikaye ile geliyor

Crazy Justice Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or above
  • İşlemci: Intel Core i5 3220 @ 3.3GHz / AMD FX-4350 or above
  • Bellek: 3 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 4690 @ 3.5GHz / AMD FX-8350 or above
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon R9 290X / GeForce GTX 970 or above
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Crazy Justice YAPILAN YORUMLAR