Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CRYEP

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


CRYEP, “haydut” türünü ve Contra da mekaniğini birleştiren iki çok yönlü ve güçlü bir aksiyon platformudur. Eylemler, paralel bir evrende, 3318 yılında gerçekleşir. Bir keşif turuna çıkın ve uzaylı düşmanlarla savaşın.

hakkında
Eylemler paralel bir evrende gerçekleşir. Diğer ırklarla birlikte 3318 ediyor, farklı kıtalarda sibernetik protezlerin gelişimini ve kullanımını teşvik eden savaşlar yürütüyor – bu, herkesin vücudun bir kısmının yerini alarak 300 yıldan fazla bir süredir yaşamasına müsaade yüzey verdi. Bilim adamları, yaşanabilir bir gezegen keşfettiler ve bilim adamlarından ve ordudan oluşan bir keşif gönderdiler, uçuş 557.7 sürdü ışıkyılı, uzay gemisinden inişin başarılı bir şekilde yapılmasının ardından gemiyle iletişimin kesildiği bir sinyal. Yerde, keşfin kaybolmuş katılımcısının oğlunun aldıkları başka bir sefer göndermeye karar verdiler. İkinci sefere giderken gemi acil iniş yapar ve yere geri dönemez. Ekip, ilk keşif gemisini bulmaya ve gemilerini tamir etmek için yedek parçaları bozmaya ve ilk seferde ne olduğunu öğrenmeye karar verir. İkinci sefer için oynuyoruz.
  
Herkes için Yerel Özgür – fazla 6 oyuncu tek bir bilgisayarda tüm modlarda ücretsiz olarak oynayabilir En – dost canlısı yüzler için mükemmeldir.
Tümü için Yerel Ücretsiz – PvP modu için 6 oyuncuya kadar.
CRYEP’den neler bekleyebilirsiniz

Düzenli düzeltmeler ve güncellemeler
VS modu için 10 kart
Tek forumlarında modu veya kooperatif için 8 kart
2 oruçlu türleri

Yakında
Ağdaki bir Oyuncu oyuncuya karşı oyuncu
Daha fazla oruçlu
Ek kartlar
Oyuncu Profili ve Ġstatistikleri
Daha fazla harita
Oyundaki mevcut gelişmeler

CRYEP Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: intel x86 family, 2Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: opengl 2.0 supported graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0

CRYEP YAPILAN YORUMLAR