Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CyberLink PowerDirector 15 Ultra

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yüksek performans sağlar-benzersiz bir kombinasyon sunuyor ve düzenleme özellikleri gelişmiş. Kullanmak için, tüm beceri düzeylerinin yaratıcıları için video düzenleme erişilebilir hale getirmek oldukça kolay, ve özelleştirilebilir tasarım araçları, benzersiz alfa geçişler, animasyonlu başlıklar, parçacıklar ve PıP nesneler dahil olmak üzere, büyük bir seçim yaratıcılığını keşfetmek için özgürlük sağlar ve benzersiz video kreasyonlar içinde yansıtacak.

Şimdi 360° Video

* Şimdi-360 son derece video düzenleme için olanakları yepyeni bir dünya açılıyor tam sonuna destekler. İthalat equirectangular görüntüleri, 360° biçimde 360 derecelik bir proje, tasarım araçları tam bir dizi ile düzen verme oluşturun. Senin eserin keşfetmek gibi izleyiciler keşfetmek için başlıklar ve efektler ekleyin. Geçişler ile deney, daha fazla nesne ve animasyon! Farklı açılardan birden fazla kamera ile bir sahne çektiğiniz gibi benzersiz Görünüm Tasarımcısı standart video projelerinde 360° video görüntüleri kullanmanıza olanak sağlar.

Express Projeler ile birkaç Dakika içinde profesyonel tarzdaki Filmler

Express Projeleri hızlı bir şekilde üç basit adımda profesyonel kalitede videolar oluşturmak için hızlı, kolay yolu: * başlatıcısı ve videoları almak açık İfade Projeleri; sürükle projenin başında, ortasında ve sonunda parçalara istediğiniz klipleri bırak; sonra video üretmek ve anında arkadaşlarınızla ve sosyal medyada ailesi ile paylaşmak. Çok kolay iş.

Bir profesyonel gibi dikey Video!

Şimdi dikey olarak cep vurulmaktan çok video ile, * YouTube, o boş siyah çubuklar kurtularak Facebook ve Vimeo için yüklediğiniz mobil video sağlayan yeni bir tasarım modu ekledi. Ve şimdi, (SVRT) Oryantasyon Akıllı Video İşleme Teknolojisi, daha hızlı proje analiz ve klipleri’ yönüne değiştirilmiş görüntüleri sadece segment oluşturma video üretim yapar.

Aksiyon Kamera Merkezi, şimdi daha da İyi!

* Yeni Aksiyon Kamerası Merkezi her aşırı video maker için bir araç olduğunu. Stop-motion videoları, ekleme zoom ve pan efektleri oluşturmak, video, balıkgözü gibi doğru çarpıtmalar, doğru renk sorunları stabilize ve yavaş hareket, dondurma çerçeve, zoom, ya da “rock’n’roll” videoları geçerlidir. Sonuçlar eylem ve adrenalin nefes kesici, tam olacak.

Video Karıştırma

Farklı zaman çizelgesi parça klip videoları için eşsiz bir etki getirecek göz alıcı etkisi büyük bir dizi oluşturmak için birleştirme. Bir profesyonel gibi çalışmak daha kolay, daha sezgisel olmamıştı!

Sektörün önde gelen İşleme Hızı ve Biçimi Desteği

Yeni TrueVelocity 6 render motoru diğer tüketici video düzenleme yazılımı daha yumuşak önizleme ve daha hızlı üretim sunan güçlü bir 64 bit. Ve Karısını 4K UltraHD, DVD 3D/Aşamalı, XAVC 265-S ve H. gibi en son ve en büyük biçimleri ve kodlayıcılar keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yüksek Kare Hızı Video Editörü

Al 120/iPhone, fotoğraf ve video ya da diğer eylem spor kamera yavaş çekim görüntüleri 240fps, ya da doğrudan YouTube veya Sosyal Medya ile Vimeo video indirme. Başlıklar ve efektler ekleyin ve video düzenlemek için yeni Eylem Kamera Merkezi’ni kullanın. Bu yüzden üretmek için önce ücretsiz kekeme-önizleme, donanım hızlandırılmış işleme ile hızlı ve yüksek kare hızı video verebilirsiniz * içinde çalma!

Benzersiz ve Özelleştirilebilir Tasarım Araçları

İşinizi çok iyi vurgulamak için benzersiz özelleştirilebilir tasarım araçları güçlü bir koleksiyon ile yaratıcılık ve esneklik keşfedin. Birden çok Başlık ve resimlerden maskeleri oluşturun ve bağımsız olarak her nesneyi düzenlemek. Görüntüleri izle insanlar ve nesneler, kolay ve rahat. Bir başlık hareket, yazı tipi boyutu, renk, sınır, bulanıklık düzeyi, şeffaflık ve yansıma özelleştirin. Çoklu Tasarımcısı oluşturmak Temalar, Geçişler, Menüler, Tırtıl, ya da iş, profesyonel sonuçlar için.

CyberLink PowerDirector 15 Ultra Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64 bit OS recommended)
  • İşlemci: Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB VGA VRAM or higher
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

CyberLink PowerDirector 15 Ultra YAPILAN YORUMLAR