Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dafen Oil Painting Village: An Immersive Reality

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Dafen yağlı Boya Köyü bir küçük bir fabrika açık hava Sanat Galerisi gibi, bir şehir gibi küçük ve küçük gibi. Shenzhen Güney Çin şehrinde bulunan, 20.000 sanatçı ve girişimci bir kolektif. Ölçekte dünya çapında tablolar parçalı ve milyonlarca satıyorlar, Avrupa’daki tüm ticari sanat %56’sı ve toplam Çözülmüş Devletler, resmi kaynaklara göre. Acil ölçek ekonomileri elde etmek, merkezi koordinasyon biraz güven.

Erken 2017 yılında, Jeremy Kirshbaum Dafen yürütülmesi görüşmeler hafta geçirdi ve gizli arası bağlantıları anlamak. Oksipital Yapısı bir sensör kullanarak, gördü, fotoğraf ve videolar ile birlikte, her iki düz ve 360 ne gerçek dünya modelleri topladı.

Shenzhen duygusu içinde experiencer batırmak için deneysel bir prototip oluşturmak için bunları kullandı. Sürükleyici bir gerçeklik ötesinde…ve gerçeklik arasında bir çoğaltma, ne bir hayal ne, ama bir şey var. Hem de gerçek bir yerde bir daldırma olarak, eski ve yeni medya araçları bilimsel ve sanatsal ortam arasında, bilgi açısından zengin bir araştırma ortamları ve gerginlik etkileşim hakkında bir ifadedir.

Bu erken aşamada prototip ortaya Çıkan Medya laboratuarı’ndan Gelecek Enstitüsü, SiverVR ve Alexander Goldman yapıldı. Böylece experiencer kolaj birlikte uygun şekilde görüyor ve bu ortam ve simülasyon geleceğine olan etkileri dikkate alabileceği kasten cilasız.

Lagos İmisi3d için ayrıca teşekkürler, destek için geliştirme sürecinde Nijerya.

Dafen Oil Painting Village: An Immersive Reality Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-4590, AMD FX 8350 equivalent or better.
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290 equivalent or better.
  • Depolama: 2300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: N/A
  • İlave Notlar: If you can run an HTC Vive, you can use this program

Dafen Oil Painting Village: An Immersive Reality YAPILAN YORUMLAR