Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dark Drive

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Birçok farklı türleri, RPG, Rouge da dahil olmak üzere-lite karışımları ile 2D karanlık Sürücü, bir retro-grafik oyunu Tabanlı ve farklı nefes kesen bir mücadele sistemi Açın.

Karanlık Sürücü (Yeni Ütopya Krallık) NU Ajan Karşı (Risk) RRA içinde, Özel Harekat Subayı Benedict Ros hikayesi. Beklenmedik bir şekilde, yanlış bir adım attı ve yere hangi kaynağını tespit olmayabilir alanı, kaçırıldı. Kötü olursa olsun, bu yer aslında ona ne cevap ararken hayat için mücadele etmeli adam öldürme makineleri bir kitle ile süslenmiş.

SAVAŞ OYUN

Saldırı Sırası

Saldırı sırası var, silah saldırılarının yanı sıra diğer mevcut silah her duruma göre etkin, devre Bankası şeklindedir.

Savunmadan

Düşman döner, saldırı düşman’ formlarına göre bir savunma koyabiliriz birden fazla combo saldırılar yapacak. Eğer başarılı bir şekilde yapılırsa, karşı saldırı için bize olanak verir.

Beceri

Savaşta üstünlük sağlamak için becerilerini seçenekleri için kullanılabilir, örneğin, onların düşmanlarının saldırıları devre dışı bırakan Şok Vurdu.

Anlık Öldürmek

Oyunda tüm düşmanları: eğer özel bir yenilgi varsa, ya da; aynı tür düşmanları ile, tek bir streç bunları işlemek mümkün olacak karşılaşma bir Anlık Öldürmek yöntemi hatırlayacaksınız.

Düşman Ani Bir Saldırı
Düşman saldırısı başka bir form ani saldırı. Bir oturuşta bir kez yapılır, ancak ekstra yüksek hız vardır. Bunun için savunma combo saldırı aynı şekilde.

Dark Drive Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 and above
  • İşlemci: Dual Core 2.5 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000 GPU, 1GB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1000 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any supported by the OS

Dark Drive YAPILAN YORUMLAR