Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Darkness and a Crowd

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Küçücük bir arkadaşın yardımı ile, bir kez eve çağırdı sen gezegeni kurtarmak için destansı bir yolculuğa çıkın.

Duygu, Karanlık ve Kalabalık gerçekten de birçok kez gördüm ara sıra 2D macera platformers kendisinden kaynaklanan belirtildiği gibi-oyun-kendi rolünü getirerek, ortak sevilen birçok özelliğine sahip, rahat Bulmaca oyunları ile fizik tabanlı sorunlar. Elemanları, ileride karşılaştıkları zorlukları tamamlamak için tesviye ve kilidini yeni yollar güzelliği getiren bir oyun.

Oyunda ilerlemeyi sürdürmek iken, sürekli saldırıların kendi benzersiz tarzları ile yaratıklar her birçok çeşit karşılaşacak. Bazı yaratıklar yakın dövüş saldırganların ederken, Diğerleri ama daha yavaş değişiyordu olabilir. Eğer çok hızlı ilerlemek istiyorsanız, birkaç ekstra puan ölümle yaşam arasında fark yapabilirdi bir senaryo içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Bu zorluklar bir yana, oyunun güzelliği birçok işlevleri yerine şeklidir. Ortak RPG oyunları, sıra tabanlı bir sistem savaş zamanlarında kullanılır. Karanlık ve Kalabalık gerçek zamanlı bir tarzda mücadele sıra tabanlı bu tarz uyum için bir yol buldu. Bunun en yaygın örneği spickles ile olur. RPG tabanlı bir dönüş olarak da böyle spickles gibi yaratıklar kadar sırayla. Saldırı ya da ileriye taşımak seçeneği ile karşı karşıya olabilir. Ancak seçimler o rastgele değil ve gerçekten yakın düşmanlarına nasıl kullanır. Büyük spickles ile, büyük hasar ile daha zor olduğunu kanıtlayabilir, ancak kendi düşüşünü yavaş nasıl hareket ettiklerini aittir. Eğer büyük bir spickle vurulursa, sağlık genellikle yarım altına düşer ama bunun olma şansı çok düşük, düşmanına olduğunu nasıl bağlı. Saldıracakları zaman ezberlemek için kullanılan almak ve bir sorun kanıtlamak gerekmiyor.

Oyun boyunca karşılaştığınız toprakların daha fazla öğrenmeye başlayacaksınız. Nasıl bu yerlerde yaşamak ve nefes almak. Her yeni alan dünyanın uyar tarafından başka bir farklı yasalar yepyeni bir dizi olmalıdır. Şehirler basit vatandaşlara yardım olarak dünya için bir şey hissetmeye başlayacaksınız. Bu kültürler kendilerini ve birbirleri ile etkileşim yolu yeni bir anlayış kazanmak.

Darkness and a Crowd Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core i5 6200U @ 2.30GHz x 2
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 530 (HP)
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core i5 7600K @ 3.80GHz x 4
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 950
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Darkness and a Crowd YAPILAN YORUMLAR