Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DCL – The Game: FPV Drone Racing 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

(Erken Demo) Download AMİRİ – Oyun ve dünyanın en muhteşem Drone Yarış parçaları üzerinde uçmak. AMİRİ – Oyun Drone Şampiyonlar Ligi – dünyanın önde gelen Drone Yarış serisinin resmi oyunu. Bu oyun Erken bir Demo olduğunu unutmayın: son oyun birçok özellik kilitli. Ana amacı oyuna daha fazla bilgi kullanılabilir gerçek dünya AMİRİ yarış Sezonu için MALZEME Taslak Seçimi hak etmektir. Tam sürüm geliştirme ve ileri 2019 Çıkış Tarihi için arıyoruz.

PİLOTLAR NE DİYOR

Angelo Felchle: “DCI Oyun için mükemmel bir uygulama en zor ve en muhteşem parça dünya. Eğer dışarı çıkmak ve formda kalmak için sopa zaman anında zaman yok ben bir sürü oyun oynuyorum.”

Alex Campbell:“hisseder gibi uçan gerçek bir erkek.”

Andrzej Krasny: “Bu, şimdiye kadar en iyi Drone Simülatörü pazar. Yarış için epik yerlerde otantik MALZEME pistlerde pilotlar sağlar. Ben yarış için en iyi online arkadaş benim karşı sabırsızlanıyorum.”

DÜNYANIN ETRAFINDA UÇMAK

30 muhteşem parça üzerinden uçmak ve diğer pilotlar karşı Dünyanın her yerinden çevrimiçi rekabet!

ZÜRİCH veya Reutte kale kalıntıları kar halfpipes gibi parçalar yarış keşfetmek gerçek drone. Her yer yeni ve benzersiz bir meydan okuma sunacak ve tüm pilotaj yeteneklerine talep edecek.

ARCADE VEYA SİMÜLASYON?

(Erken Demo) AMİRİ – Oyun her deneyim seviyesi için mükemmel bir meydan okuma sunuyor. Eğer daha önce hiç bir drone gördüyseniz bile Arcade modu ile eğlenceli olabilir. Pratik ve deneyimli bir pilot olarak rekabet edebilir ya da amatör bir pilot olarak becerilerini geliştirmek. Dört uçuş modunda uçmak mümkün olacak:

Arcade Modu: Mükemmel için teşekkürler yeni başlayanlar için otomatik yükseklik kontrolü ve basitleştirilmiş kontrol eder.

GPS Modu: Sinek gibi standart kamera drone ile sabitleme ve irtifa kontrolü.

Açı Modu Da bilinir Stabilize modu, mevcut en amatör yarış uçağı.

Akro Modu: Bu nasıl gerçek drone yarış ve freestyle pilotlar uçağı kontrol. En üst düzeyde rekabet edebilmek için uçak üzerinde tam kontrole sahip olacaktır.

BİR PROFESYONEL GİBİ UÇ!

Bir klavye ile drone kontrolü, hoparlör veya nihai benzetimi için vericiyi bağlayın ve gerçek bir İHA pilot gibi uçmak! Yeni başlayanlar Arcade veya GPS modunda giriş yöntemi olarak klavye veya hoparlör kullanın uçabilecek. Gerçek bir drone ile uçmak için hazırlar, çünkü tam daldırma için en hızlı zamanları elde etmek için bir verici ile uçan: bu giriş yöntemi öneriyoruz, özellikle MALZEME Taslak Seçimi hak kazanmak istiyorsanız, tavsiye ederiz!

EN İYİ PİLOTLAR DÜNYA İLE REKABET!

Ne yapabileceğini göster! En hızlı kez sinek ve 2019 AMİRİ Taslak Seçimi için geçerli. 200 en iyi pilotlar dünya çapında (Fransa) Cannes Taslak Seçimi etkinliğimize davet edilmesi ve MALZEME Takımlarından biri tarafından çekilen ve gerçek dünya AMİRİ 2019 sezonu, Dünyanın en büyük İnsansız Yarış Ligi rekabet olması için şansı elde edecek!

Oyun Erken Demo durumda olduğunu lütfen dikkat: son oyun birçok özellik kilitli. Ana amacı oyuna daha fazla bilgi kullanılabilir gerçek dünya AMİRİ yarış Sezonu için MALZEME Taslak Seçimi hak etmektir. Tam sürüm geliştirme ve ileri 2019 Çıkış Tarihi için arıyoruz.

DCL – The Game: FPV Drone Racing Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel Core i5-670
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX650
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel Core i7 4770k
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX970
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

DCL – The Game: FPV Drone Racing 2019 YAPILAN YORUMLAR