Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Deadliest Catch: The Game

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kara adamı hayatın boyunca olmak ister misin? Ya da belki de bir servet yapmak, tehlikeli denizlerde yelken ve Kral yengeç avcıları sırlarını öğrenme hayal ettiniz mi? Risk, fırtınalar ve yengeç pençeleri korkmuyor musunuz? Eğer yeterince cesur iseniz, benimle Dutch Harbor gel!

Birkaç gün her yıl, deneyimli yengeç avcıları ve çaylaklar yan unsurlar yan cesur, hatta sağlık ve hayat geçirmek. Amaç servet kazanmak ve en iyi yengeç avcısı olarak tanınmıştır. Artık onlardan biri olabilirsin!

İçinde Deadliest Catch: Oyun olacak rekabet ile tehlikeli deniz mitingleri için yakalamak daha yengeçler daha hiç mümkün düşündüm. Görev basit değildir, ve en önemlisi: deniz zaman, balıkçılık kotaları, yengeç göçler karşı bir savaş. Bu sualtı senin kaderin.

Gemi Dutch Harbor deniz dipsiz bir servet aramak için her sonbaharda yelken olanlardan farklı değildir. Tüm koşullarda gemi dümen: rüzgar veya gale, hiçbir fırtına sizi korkutmak, ancak görünebilir korkutucu olabilir. Sorunlu denize batırılmış gemi güvertesi, dalgalar üzerinde yüzen gemi – ve bunun üstesinden gelmek için!

Emrinde bırakalım bu balıkçı teknesi değil, aynı zamanda tüm onboard ekipman – vinç, vinç, başlatıcısı, ve sarma sistemi. Onları kullanmak için, adım adım öğreteceğiz. Unutmayın, kimse dümeni onların elinde – ya da bir yengeç ile doğdu. Ancak, tek başına kaptan ve aynı zamanda balıkçı gemisi yönetmek olacaktır. Tüm cihazlar tarafından ilk kişi modunda teknede olan her şeyi en iyi manzara için işlenir. Ayrıca onları Bering Denizi uçsuz bucaksız tüm yengeçler dışarı almak mümkün olacak sayesinde orijinal yengeç tencere alacak.

Alaska yasalara uymak gerektiğini unutmayın. Tüm yengeçler yakaladı ve satılamaz! Gerçekçi bir 3D model yakışıklı ve pahalı bir erkek, korumalı bir kadın ya da bir bebek yakalamış olup hakim yardımcı olacaktır. Su analiz ve yengeçler bulunduğu daha iyi tahmin etmek için dibi.

Doğa sadece rakibiniz olmayacak. Bilgisayar ve diğer oyunculara karşı becerilerini maç! En iyi yengeç avcısı unvanı için rekabet için arkadaşlarınızı davet edin. Gemide tencere yük, gemi kontrolleri de oturup seni bir denizin dibinden servet yengeç yakalamak için en hızlı ve en etkili olduğunu görmek!

Deadliest Catch: The Game Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, or 10
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, or 10
  • İşlemci: 2GHz+
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

Deadliest Catch: The Game YAPILAN YORUMLAR