Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DearCraft

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


DearCraft oyuncular hayal gücü ve yaratıcılık ile unboundedly bir dünya yaratmak için ve kendiliğinden kendi 3D sanal oyun oynamak sağlayan bir oyundur.

Ne istediğini biliyorum! Son 3 yıl içinde çeşitli sanal oyunlar yokladım. Oyun geri bildirimleri bir sürü Buhar topluluk, FB, Youtube ve oyun web siteleri ya da forumlar.

Bu sanal dünyada, artık yalnız değilsiniz. Arkadaşları ile Oyunlar çeşitli tadını çıkar. Her zaman yapmak istediğim bir şey var. Bu oyun sizin için yapılır, ve deneyim bir sürü hayalim bir sürü var demektir DearCraft.

Güncel teneke ne ile sanal oyun hayranları binlerce istiyorum. Bir sonraki büyük oyunun farkında! Bana destek svaluable görüşlerinizi istiyorum.

Özellikleri

1. Ücretsiz oluşturma modu
Benzersiz rüya tasarım ve küresel oyuncular için çeşitli yollarla hayalleri paylaşmak, aynı zamanda, aynı zamanda küresel oyuncular tasarlanmış hayalin, macera içine almak ve birbirlerinin oluşturma paylaşmak için davet edebilirsiniz.

2. Özelleştirilmiş macera modu
Oyun seviyeleri türleri, sanal suites toplanması ve fonksiyonel sahne, Anahtarcı sanal süitler ve gelişmiş fonksiyonları, tüm erişim ilk modu için kullanılabilir olacaktır.

3. Çok oyunculu PvP modu
Çok oyunculu yarışmalar her türlü, hayatta kalma konuları, parti oyunları deneyimi…

TEMA nedir?

Genellikle bir tema herhangi bir setleri bir koleksiyon, herhangi bir biçimde, herhangi bir kombinasyonu, sadece LEGO oyuncak setleri gibi olabilir.

DearCraft yeni bir TEMA tanıtmak devam edecektir. Oyuncu sahibi TEMA sayısını temel oyun etkilemez. Ama TEMA oyun zenginleştirin ve daha yaratıcı yapacaktır.

Oyunun arka plan hikayesi

Bu, insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için hayalleri yapıyorlar bir Dreammaker dünya. Ama işler her zaman kötü bir tarafı var. Kabuslar nedeniyle, Dreamawakers Dreammakers savaş ilan etti.

Yetim savaş nedeniyle bütün duygularını kaybetti. Bir Dreammaker onu kurtardı kadar hayat ve ölümün sınırları için mücadele etti, ve onun kaygısız çocukluk ve mutlu bir aile verdi. Ani felaket ondan tüm iyi şeyleri aldı. Ailesi Kabusu yaşadı.

Onun sevdiklerini aramaya başladı. Dreamlands çeşitli rehberliğinde, bu çocuğun kaderi gibi bir sürü arkadaş bir araya gelecek. Birbirimizi yardımıyla, tüm kayıp duygularını ve sevdiklerini bulacaksınız.

Dreammaker

Dreamlands yaratmaya adamış. Onların amacı garip. Sayısız dünyalar yarattılar.

Dreamawaker

Dreamlands uyandırdı. Dreamlands oluşturan tüm düşman ettiler. Yüce ideal onların dreamlands olan tüm kurtarmaktır.

Kabus

Rüyaların füzyon parçalanma, kaos ve beklenmedik hataları ile karışık. Kabus genellikle korkunç bir felaketi temsil eder. Kabus hiçbir şekil değiştirme, sonsuz, her şey olabilir.

DearCraft Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel(R) i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel(R) HD Graphics 5500
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel(R) i7
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 1060
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

DearCraft YAPILAN YORUMLAR