Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Death Race

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Motosiklet yarışı ve shooter inanılmaz bir birleşimi. Hayatta kalmak ve yolun sonuna kadar tepki ve doğruluk var mı? Öfkeli hızda geceleri bir güzergah acele oyuna başlayın. Ama hasarlı araba yolda dağılmış ve neden etrafta kimse yok? Neden anlıyorsun bir süre sonra… Şeytani yaratıklar yolda görünür ve silahı ile onları öldürmek. Bir süre sonra daha korkunç yaratıklar karşılamak: bir şey sizden bir kamyonun arkasına saklanıyor, bir yangın nefes ve sizi öldürmeye çalışır. Çeşitli güçlü bir silah yardımcı olur. Şimşek vuruyor bir atış silahı, bir disker, bir roketatar, bir tabanca!

Yangın nefes şeytanlar korkman gereken her şey olduğunu mu düşünüyorsun? Hangi memnuniyetle kafanı koparır o bir tırpan ile bir motosiklet üzerinde bir şeytan? Ve arabalar, helikopterler ve diğer makine kötü güçler tarafından ele geçirilmiş. Hepsi bu mu düşünüyorsun? Eğer hayatta Eğer gerçekten büyük ve tehlikeli bir yaratık tanışacaksın. Sonuna kadar almak için tepki ve doğruluk tüm ihtiyacınız olacak bilmelisin!

Kontrol

Oynarken oturmak gerekir. Başınızı hareket eden motosiklet açmak sağlar. Tetiği herhangi bir silah ateş sağlar. Shift düğmesi silah geçiş yapabilirsiniz. Hızlı hareket oyunu ile düzenlenir. Onları vurarak tüm statik engelleri ölümcüldür.

Silah

Şimşek vuruyor sonsuz kartuşları (sadece silah) bir silah, bir atış-silah, bir disker, bir roketatar, bir tabanca!

Düşman

Şeytani yaratıklar çeşitli: koşma, atlama ve yangın nefes. Ayrıca kötü güçler tarafından ele geçirilmiş arabalar, otobüsler, helikopterler ve jetler. Bir motosiklet üzerinde bir tırpan ile ölüm. Ve sonunda gerçekten çok büyük ve tehlikeli bir yaratık.

Death Race Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970 / AMD Radeon™ R9 290
  • Depolama: 986 MB kullanılabilir alan

Death Race YAPILAN YORUMLAR