Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Decoy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


SAHTE bir hızlı tempolu top-görünüm aksiyon oyunu, hangi elde etmek üzerine rol olarak Tuzak! Yem olarak, Komutan, çılgın misyonlar heyecan verici bir yolculuğa götürecek tek bir karakter tarafından yönetilen olacaksın. Helikopter düşüyor kaygan yollar dolu bir yolculuk, manyetik mayın, hızlı bomba uçakları, tankları ve EMP.

İşiniz düşman topraklarına girmek, ve sızma-bir takım bilgiler için bina arıyor, ancak kendi güvenliğini sağlamak için düşmanın dikkatini dağıtır. Kendini savunmak için hiçbir anlamı ile, aracınızı sadece araçtır. Hedef – Oyalamak, Atlatmak ve HAYATTA kalmak!
Hikaye ilerledikçe ve görev daha yoğun hale geldikçe, daha beklenenden oluyor belli. Yakında durumun daha kötü bir dönüş alır ve Yem hiç hayal daha önemli olarak iş bulabilirsiniz.

KAMPANYA

Kampanya kolay başlamak, ısınmak için ve kendi teknikleri bulmak biraz zaman vermek. Hikaye ilerledikçe ve becerilerini geliştirmek gibi, gerçek eylem başlar. Önümüzdeki yol kolay olmayacak. Yapmak, daha iyi iş alırsınız yıldızlar. Daha fazla hız ile araç artırmak için yıldız kullanın, şasi ve serin uzmanlık geliştirilmiş.

Çok OYUNCULU

Bazı haritaları da çok oyunculu vardır. Bir yarış için arkadaşları ile katılmak, “kamyonet” meydan okuma ya da sonsuz uzun hayatta kim olduğunu görmek için bir harita. Diğer oyuncular için sabote etmek için kullanabileceğiniz daha ilginç hale getirmek için, oyun çok oyunculu haritalar vardır. En iyi Yem olan kazansın!

ATÖLYE

Atölye kendi multiplayer haritaları oluşturmanızı sağlayan bir düzenleyici içerir.

SONSUZ

Bazı haritaları sonsuz modu vardır. Kendinize meydan okumak için uzun düşman artan saldırıları hayatta nasıl görmek için eğlenceli bir yol. Sonsuz modu da Buhar Liderler sağlar.

Decoy Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8Ghz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 2)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible

Decoy YAPILAN YORUMLAR